29.12.2017

ФУТЗАЛ. ДРУГА ПЕРЕМОГА.

м-Футбол діти21-23 грудня пройшли матчі 5-туру чемпіонату України з футзалу (міні-футболу) серед дитячих команд до 13 років. Кам’янецька «Фортеця» (тренер Віталій Авінов) приймала ДЮСШ Городенки. У цьому матчі в наших з’явився новий гравець – Денис Білан.

На 7-хвилині капітан, кам’янчан Захар Хамелюк розігнав швидку атаку «Фортеці», віддав на Дениса Білана і той посилає м’яч у дальній лівий кут воріт – 1:0. Минає 2 хвилини, й ця пара спрацьовує ще раз. Хамелюк відбирає м’яч у центрі поля, проходить вперед, знову віддає на Д.Білана, і той вражає вже правий кут воріт гостей – 2:0.

Після перерви гості спробували взяти «Фортецю» в облогу та здалеку обстрілювати її ворота. При цьому в Городенки виділялися Денис Мартинюк та Роман Гавкалюк. Саме останній на 17-хвилині ударом у дальній правий кут воріт «Фортеці» відіграв один м’яч – 2:1. Городенка намагається володіти м’ячем, але наші тримають суперника на безпечній від воріт відстані і відповідають контратаками. Запам’ятався гострий випад Хамелюка й удар трохи правіше штанги. На 24-хвилині Д.Білан сам відбирає м’яч, виходить один на один із воротарем і забиває третій гол «Фортеці» – 3:1.

Городенка заграла із 5-им польовим. Її гравець виходить до воріт справа, сильно б’є, але добре грає воротар «Фортеці» Владислав Бега. На наступний випад Городенки наші відповіли своїм, але рахунок при цьому не змінився – 3:1 перемога «Фортеці».

Наступний матч юні фортечники проведуть 30 грудня у Новодністровську проти тамтешнього «Дністра».
«Юн.-Полісся» Житомир – ДЮСШ «Дунаївці» – 6:0
«Спортлідер» Хмельн. – «Дністер» Новодніст. – 8:4