28.04.2017

ФУТБОЛІСТИ ПАМ’ЯТАЮТЬ ТРЕНЕРА

Футбол Петрова21-22 квітня в Кам’янці пройшов футбольний турнір пам’яті тренера К-ПНУ, заслуженого тренера Олександра Петрова. У ньому взяли участь 4 команди. У першому півфінальному матчі «Фортеця-КПНУ» (тренер Віталій Авінов) грала проти «Слободи» (Новоселицький район).

На 39-хвилині кам’янчани розіграли швидку комбінацію, Мохамед Махмуд з центру віддав наліво на Заковоротного і той зрячим низовим ударом у дальній правий кут відкрив рахунок.

У 2-таймі «Фортеця» провела багато замін, наче хотіла не стільки виграти матч, як перевірити своїх гравців перед чемпіонатом області. Цим скористалися буковинці, зрівнявши на 55-хвилині рахунок. Через 8 хвилин наші відповіли ударом Сергія Нечая у перекладину. Та все ж на 79-хвилині наші подали кутовий справа у штрафну і Махмуд ударом під перекладину вивів «Фортецю» у фінал турніру – 2:1.

У другому півфіналі команда ветеранів «Фортуна» (Кам’янець-Подільський район) грала проти ФК «Дунаївці». Дунаївчани вже на початку матчу відкрили рахунок і перші 15-хвилин виглядали краще за наших. Проте з часом фортунівці освоїлися на полі і в 2-таймі Вадим Гресько зрівняв рахунок. У серії пенальті кращими були дунаївчани – 2:4, які вийшли до фіналу.

У вирішальному матчі турніру «Дунаївці» відкрили рахунок вже на 3-хвилині. Вадим Глуховатий промчав місцем правого інсайда і завдав влучного удару. Проте на 16-хвилині Заковортний скористався помилкою захисту гостей і перекинув м’яч через воротаря – 1:1. Минуло лише 10 хвилин, як Глуховатий ударом у дальній лівий кут воріт «Фортеці» знову вивів «Дунаївці» вперед – 2:1.

У 2-таймі наші намагалися більше атакувати, проте пропустили дві контратаки й на 63-хвилині Олег Сушинський забив третій, а на 89-хвилині Юрій Горський – четвертий м’ячі у ворота «Фортеці».

Тож, у цьогорічному турнірі пам’яті О. Петрова знову перемогли гості. Кубок дунаївчанам вручав його син, який, до речі, судив цей матч – Андрій Петров у присутності дружини Олександра Петровича – Тетяни Петрової.

Найближчої суботи, 29 квітня, в 1-турі чемпіонату області «Фортеця» зіграє з ФК «Дунаївці».