22.06.2018

ФУТБОЛ. ЖОДНИХ АВТОРИТЕТІВ

Футбол районРайонна Вища ліга
16-17 червня пройшли матчі 4-туру чемпіонату району з футболу в Районній Вищій лізі (РВЛ). Попри дощову погоду в неділю, «Цементник» та «Студениця» Нефедівці показали змістовний футбол, а забиті м’ячі стали окрасою матчу – сильними ударами з далекої відстані.

У цікавому протистоянні в Калині між кульчиєвецьким «Олімпом» та нігинськими «Товтрами» 1-тайм закінчився в нічию – 1:1. У 2-таймі глядачі побачили справжній «голепад». Рахунок був по ходу і 3:3, але завершення матчу залишилося за «Олімпом» – 6:3.

«Дністер» Стара Ушиця – «Колос» Сл.-Кульчиєвець­ка – 2:4 (Свінін, М.Бондар – Гжебовський-2, Степанянц, Ткачук)

Футбол район-1«Цементник» Под. цемент – «Студениця» Нефедівці – 2:2 (Рудик-2 – Н. Лізвінський-2)

«Олімп» Кульч. – «Товтри» Нігин – 6:3 (Гонтар, Буртовий-2, Марчук-2, Присяжний –Волошин, Савченко, Тарасов).

Футбол район-2Районна Перша ліга
Також на вихідних було зіграно матчі чергового 3-туру першості району в Районній Першій лізі. Вони принесли такі результати:
«Колос» Оринин – «Іскра» Пудлівці – 6:3
«Олімпік» Думанів – «Ротор» Цикова – 5:1