07.09.2018

ФУТБОЛ. СТАРТУВАЛО 2-КОЛО. РАЙОН

Футбол район1-2 вересня після кубкового літнього розіграшу розпочалося 2-коло чемпіонату району з футболу у районних Вищій та Першій лігах

Районна Вища ліга
У Районній Вищій лізі (РВЛ), де грали матчі 8-туру, першими на футбольне поле вийшли господарі поля – «Колос» Слобідка-Кульчиєвецька та їхні гості – «Цементник» ПАТ Подільський цемент. На 33-хвилині цементник Атем Гальманченко відкрив рахунок. На початку 2-тайму цементник В’ячеслав Магас подав кутовий зліва, і Георгій Степанов із району 11-метрової позначки п’ятою забив другий м’яч у ворота «Колоса». Протягом матчу обидві команди не реалізували декілька виходів один на один з воротарями.

На жаль, не відбувся матч «Олімп» Кульчіївці – «Студениця» Нефедівці. Спочатку його перенесли.

Футбол район-1тПоєдинок «Дністер» Стара Ушиця – «Замок» Панівці не відбувся, адже дністряни, відігравши 1-коло, знялися з чемпіонату.

«Колос» Сл.-Кульч. – «Цементник» Под. цемент – 0:2.
«Олімп» Кульчіївці – «Студениця» Нефед. – перенес.
«Дністер» Стара Ушиця – «Замок» Панівці – +:-

Футбол район-2тРайонна Перша ліга
1-2 вересня разом із Районною Вищою лігою стартувало 2-коло і в Районній Першій лізі. Матчі 6-туру принесли такі результати:
«Ротор» Цикова – «Іскра» Пудлівці – 3:1.
«Граніт» Думанів – «Колос» Оринин – 3:0.