25.05.2018

ФУТБОЛ. СЕРЕД ЛІДЕРІВ

Футбол ветерани19-20 травня відбулися матчі 3-туру чемпіонату області з футболу серед ветеранів 40+. Кам’я­нецька «Фортеця» в суботу приймала вдома шепетівський «Темп».

Наші одразу взяли ініціативу до своїх рук і дуже швидко зуміли розставити майже всі акценти матчу. Вже на 2-хвилині після навісу кам’янчан у штрафну площу «Темпу» гості вибили м’яч, але недалеко, і Василь Данч відкрив рахунок. Минуло лише 2 хвилини, знову атака «Фортеці» – Руслан Хамелюк пройшов двох суперників, віддав на Віктора Барчука, і той забив другий м’яч у ворота «Темпу» – 2:0. На 7-хвилині Василь Данч пройшов зліва, переадресував «смугастого» у центр, перед ворота, й В.Барчук ударом під перекладину забив третій м’яч «Фортеці» – 3:0.

У 2-таймі в наших були гострі навіси Валерія Карпова та Р.Хамелюка, а в гостей було два виходи Романа Сверстюка. Якщо перший вихід ліквідував наш воротар Віктор Залісний, то на 75-хвилині вихід один на один завершився голом.

Футбол ветерани-1Тож, перемога «Фортеці» – 3:1 і свій наступний матч вона повинна зіграти в суботу 27 травня вдома проти волочиського «Агробізнеса», за якого заявлені Сергій Нагорняк, Святослав Сирота, Едуард Цехмейстерук, Володимир Єзерський та ін.

«Конфермат» Хмельн. – «Агробізнес» Волоч. – 0:1.
«Случ» Старокостянтинів – «Случ» Красилів – 0:2.
«Іскра» Теофіполь – «Агробізнес» Нова Ушиця – 1:2.