14.09.2018

ФУТБОЛ. НЕПРОСТА ПЕРЕМОГА

Футбол областьПерші хвилин 10 гра йшла в основному в центрі поля, а потім команди обмінялися гострими випадами. Їх зуміли ліквідувати захисники обидвох команд. На 23-хвилині кам’янчанин Андрій Тимчук віддав гострий пас у штрафну під удар, але партнер пробив вище воріт. Через 5 хвилин славутівець Сергій Карданов вийшов один на один з нашим воротарем Сергієм Пауром. Останній відбив удар суперника. Згодом на 31-хвилині С.Паур відбив ще й небезпечний рикошет від свого захисника.

На 32-хвилині після небезпечного навісу справа від Валентина Сахнюка по воротах «Славути» бив головою О.Заковоротний – трохи лівіше воріт. На 39-хвилині кам’янчанин А.Тимчук відібрав м’яч у центрі поля в захисника, промчав вперед і в штрафній віддав у центр на Артема Сосніцького. Цей пас рукою відбив захисник «Славути», й арбітр призначив пенальті. Микола Тарасов вдарив сильно під перекладину – 1:0 – «Фортеця» повела в рахунку.

За хвилину «Славута» заробила штрафний удар з метрів 25-28, але воротар «Фортеці» С.Паур взяв цей м’яч у правому від себе нижньому куті. На початку 2-тайму небезпечно бив фортечник А.Сосніцький, але захисник «Славути», підставивши ногу, відправив м’яч на кутовий. На 65-хвилині А.Сосніцький промчав правим флангом, віддав у центр під удар О.Заковоротному. М’яч, ковзнувши по перекладині, вилітає за ворота. На 75-хвилині гравець гостей Вадим Мисан небезпечно пробив низом, ледь лівіше воріт.

Футбол область-1Решта спроб обидвох команд змінити рахунок залишилися безуспішними. Тож, «Фортеця» перемагає МФК «Славуту» – 1:0. Свій наступний матч кам’янчани зіграють в Дунаївцях 15 вересня. Цікаво, що ФК «Дунаївці» зуміли на виїзді взяти 1 очко в матчі із Теофіполем, який зараз йде на 2-му місці.