23.06.2017

ФУТБОЛ. ДВОБІЙ ІЗ ЧЕМПІОНОМ.

Футбол ветерани18 червня в матчі 3-туру першості області з футболу серед ветеранських команд (40+) кам’янецька «Фортеця» приймала вдома чинного ветеранського чемпіона області – хмельницький «Зорепад» (колишній «Ветеран»).

Глядачі побачили два дещо різні тайми. У 1-таймі краще виглядали хмельничани. Вони вже на 3-хвилині провели гостру атаку, завдали удару з метрів 6-8, але надійно зіграв наш воротар Микола Передерко. На 20-хвилині гравець гостей у нашій штрафній завдав сильного удару в дальній правий від себе кут воріт, але знову Микола Передерко відбив небезпечний удар. Через декілька хвилин хмельничани небезпечно пробили трохи вище воріт. На 27-хвилині один хмельничанин скидав м’яч під удар вже у нашій штрафній площі перед ворітьми, але удар другого з 4-5 метрів пройшов знову вище воріт. У кінці тайму наші виводили фактично один на один з воротарем Руслана Хмелюка, але арбітр Адальберт Руснак зафіксував офсайд, як на мене дуже сумнівний.

У 2-таймі кам’ян­чани активізувалися і на 49-хвилині з метрів 16-ти Вадим Гресько пробив по воротах «Зорепаду» – перекладина, Василь Смоляр добиває, але його удар відбиває воротар хмельничан Андрій Гандулов. На 68-хвилині хмельничани розіграли вільний удар, і Віктор Ращик сильно пробив поряд із правою штангою воріт. Через 3 хвилини наші довгим діагональним пасом знайшли попереду справа Віктора Глазера. Той ввійшов у штрафну, вдарив під перекладину, але воротар гостей відбив цей м’яч. На 73-хвилині кам’янчанин Віктор Цинчик з правого флангу навісив у штрафну гостей, високо вистрибнув Вадим Гресько і з метрів 7-9 завдав удару головою, але м’яч пролетів повз дальню праву штангу воріт.

Натомість, за 4 хвилини до завершення матчу, хмельничани реалізували свій шанс. Пройшла їхня атака з місця лівого інсайда, далі удар низом у ближній кут воріт наш воротар відбив, але м’яч потрапив у дальню штангу і відскочив до Віктора Ращика, який з метрів 5-6 добив смугастого у ворота. Фортечники кинулись відігруватися й оголили свої оборонні редути. Гості провели швидку контратаку, але цього разу удар Ращика прийшовся ледь вище воріт.

Тож, поразка ветеранської «Фортеці» – 0:1, і в наступному матчі вона на вихідних прийматиме ще одну хмельницьку команду – «Проскурів».