«ФОРТЕЦЯ» ВИХОДИТЬ НА 3-ТЄ МІСЦЕ

«Енергетик-Миклуш» Нетішин – «Фортеця» Кам’янець - 0:1.
«Фортеця»: Чесановський, Полторацький, Марцинковський, Барицький В., Грушкевич, Сосніцький, Муляр В., Тимощук (71.Заковоротний), Морозов (69.Гладиш), Тимчук, Махмуд (82.Соловей).
Гол: 84. Зовків (АГ)

ФутболПочаток гри позначився більшою активністю кам’янчан, проте в другій половині 1-тайму нетішинці вирівняли гру. У 2-таймі наші взялися за справу наполегливіше й заволоділи територіальною ініціативою. Кам’янчани могли відзначитися, адже нагоди були в Андрія Тимчука, Вадима Барицького та Мухамеда Махмуда, але реалізувати їх фортечникам не вдавалося.

а 84-хвилини кам’янчани провели атаку, й Руслан Марцинковський зробив сильну передачу в центр, на яку виходили Андрій Тимчук та Мохамед Махмуд. Воротар нетішинців відійшов від воріт вперед, їхній захисник Іван Зовків, намагаючись вибити м’яч, зрізав смугастого у ворота – 0:1. Перемога «Фортеці»!

У цьому ж турі «Громада» на станції Дунаївці вдома обіграла чи не головного претендента на бронзу першості – красилівський «Случ» - 3:1. ФК «Дунаївці» програли на виїзді віце-чемпіону області старокостянтинівському «Случу» - 3:1.

Тож «Фортеця» вийшла на 3-тє місце, щоправда, маючи при цьому на дві гри більше, ніж команда Красилова. У наступному, 16-турі, наші мали би грати проти хмельницького «Поділля», але хмельничани знялися зі змагань, тож «Фортеця» повинна отримати технічну перемогу.