17.08.2018

«ФОРТЕЦЯ» ВИБУВАЄ З КУБКА ОБЛАСТІ

Футбол областьУ суботу 11 серпня у другому матчі 1/4 фіналу Кубка області з футболу кам’янецька «Фортеця» приймала вдома хмельницький «Промінь». На виїзді наші програли 2:0, тож вдома треба було щонайменше відіграти 2 пропущені м’ячі.

Уже на 1-хвилині гострий випад до воріт «Променя» із центра поля здійснив Олександр Заковоротний, проте заробив лише кутовий удар. Та, як згодом виявилося, небезпек біля воріт після цього довелося чекати більше 20 хвилин, адже, попри всі намагання кам’янчан, «Променю» вдалося відсунути гру в центр поля. Проте на 24-хвилині з метрів 25-30 небезпечно пробив штрафний удар захисник кам’янчан Вадим Барицький, але воротар хмельничан Микита Слободянюк відбив м’яч. Уже через 2 хвилини О.Заковоротний заробив пенальті, й Микола Тарасов ударом під перекладину його реалізував – 1:0. Один м’яч відіграно, залишився ще один.

Але тут розпочалося зворотне від очікуваного. На 29-хвилині хмельничани провели атаку лівим флангом, прострілили перед ворота, де Ігор Бабій проштовхнув м’яч у правий від себе кут воріт «Фортеці» – 1:1. Тепер треба забивати не 1, а 3 м’ячі, бо пропустили на своєму полі. Якщо через 3 хвилини вихід один на один із воротарем «Фортеці» закінчився сейвом нашого воротаря Сергія Паура, то на 36-хвилині гравець «Променя» Олексій Пасічник змістився з правого флангу в центр і зумів вдарити точно у дальню праву «дев’ятку» воріт «Фортеці» – 1:2. Минає ще 2 хвилини, з місця правого інсайда хмельничанин Євген Шутяк входить у штрафну «Фортеці» і низовим ударом забиває третій м’яч у ворота кам’янчан – 1:3.

На 41-хвилині після дальнього удару хмельничан м’яч зачепив перекладину воріт «Фортеці» і вилетів за ворота. У 2-таймі наш воротар С.Паур відбив дальній удар з метрів 25, а на 73-хвилині після чергового виходу суперників один на один з ним взяв м’яч у правому від себе куті воріт.

Наші могли скоротити відставання в рахунку, але на 75-хвилині вже воротар гостей М.Слободянюк взяв м’яч у правій від себе «дев’ятці» після удару О.Заковоротного. Завершували наші матч у меншості після того, як арбітр матчу на 78-хвилині показав пряму червону картку Артуру Савченку за небезпечний підкат двома ногами. Тільки за мить перед цим хмельничанин тримав його за футболку, не отримавши при цьому нічого.

Тож, «Фортеця» програє «Променю» і в домашньому матчі, цього разу 1:3. Хмельничани виходять до півфіналу, де зустрінуться із красилівським «Случем».

У середу 8 серпня в обласній федерації футболу (ФФ) відбулося засідання контрольно-дисциплінаронї комісії (КДК). Розглянувши ситуацію із матчем «Лісівник» Шепетівка – МФК «Славута», КДК винесла рішення: через те, що «Лісівник» використав у цьому матчі незаявленого гравця, команду «Лісівник» дискваліфікувати. До півфіналу вийшла команда МФК «Славута».

У неділю у першому півфінальному матчі старокостянтинівський «Случ» дома обіграв МФК «Славуту» – 5:0.