Футбол студ. Укр.«Фортеця-КПНУ» Кам’янець – «Ураган-ПНУ» Ів.-Франківськ - 2:0
«Фортеця»:
Чесановський, Глуховатий, Ткачук, Головатий, Радзівон, Зубик, Муляр, Заковоротний, Козак, Тимощук, Тимчук.
«Ураган»: Петрик, Коцабюк, Хавлюк, Пархуць, Далекорей, Хилюк, Лепкалюк, Легкий, Кулинич, Ступницький, Герасимюк.
Голи: Муляр (12), Тимчук (73).

11 квітня пройшли матчі 8-туру чемпіонату України з футболу в Студентській лізі. Кам’янецька команда «Фортеця-КПНУ» (тренер В.Авінов) приймала івано-франківський «Ураган-ПНУ».

Першу гостру атаку провели гості – на 7-хвилині. Але прохід Василя Ступницького і його простріл у воротарську «Фортеці» наші відбили. Натомість, через 4 хвилини Владислав Тимощук відібрав м’яч у центрального захисника гостей, пробіг у штрафну і був збитий. Пенальті у правий кут воріт реалізував Володимир Муляр. На 45+1 хвилині поряд із лівою штангою пробив Олександр Заковоротний. На 49-хвилині воротар франківців Андрій Петрик потягнув удар Андрія Тимчука, а на 56-ій трохи вище воріт вдарив Тимощук. Через 9 хвилин гості провели атаку центром і Ступницький влучив у перекладину.

Якщо прохід фортечника Олександра Гасюка на 67-хвилині закінчився прострілом, який воротар «Урагану» відбив, то через 6 хвилин наші забили вдруге. В.Тимощук пройшов з місця правого інсайда, ввійшов у штрафну і віддав у центр перед ворота. Там Андрій Тимчук обвів захисника й відправив м’яч у ворота – 2:0.

Отже, за тур до кінця групового етапу «Фортеця» гарантувала собі прохід у наступну стадію змагань, незалежно від результату її матчу в Тернополі.

«Університет» Чернівці – «Тернопіль-ПУ» 0-0