«ФОРТЕЦЯ» ПОСТУПИЛАСЯ ЛІДЕРУ

«Фортеця» Кам’янець – «Случ» Старокостянтинів - 1:2
«Фортеця»: Гаращук, Барицький В., Марцинковський, Полторацький, Грушкевич (46.Сосніцький), Зубик, Муляр В., Махмуд, Морозов, Гладиш (70.Тимощук), Заковоротний (60.Тимчук).
Голи: 18.Бегашов, 46.Рябець, 84.Зубик.

Футбол областьУ суботу, 16 липня, було зіграно матчі останнього в 1-колі, 11-туру першості області з футболу в обласній Прем’єр-лізі. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома віце-чемпіона області, старокостянтинівський «Случ».

На день гри суперник був лідером чемпіонату, але в чемпіона, волочиського «Агробізнесу», було більше пропущених матчів. У складі «Случа» в «основі» вийшов володар Кубка УЄФА у складі московського ЦСКА, колишній гравець дніпровського «Дніпра», хмельничанин Богдан Шершун.

На початку матчу здалося, що «Фортеця» хотіла показати, що не боїться віце-чемпіона, й намагалася переносити гру на чужу половину поля. «Случу» також не можна закинути щодо браку активності. На 6-хвилині його гравець Віталій Сакович відгукнувся на навіс і бив головою з метрів 8-ми, проте м’яч пройшов повз ворота. Через 2 хвилини фортечник Ростислав Морозов навісив справа в чужу штрафну м’яч, але гості вибили його, й Ростислав бив вдруге, проте занадто високо.

На 15-хвилині случанин Іван Косяк з метрів 30-35 по центру завдав сильного удару по воротах «Фортеці», наш воротар Ярослав Гаращук відбив м’яч, й Олександр Бегашов із гострого кута справа намагався повторним ударом вразити наші ворота, але м’яч пройшов правіше. Та все ж, через 3 хвилини віце-чемпіонам вдалася довга затяжна атака, Олександр Бегашов, стоячи у штрафній «Фортеці», сильно пробив під перекладину наших воріт, і гості повели в рахунку - 0:1. На 24-хвилині случанин Анатолій Кицута отримав м’яч на місці лівого інсайда і з метрів 8-10 бив низом у ближній лівий від себе кут воріт «Фортеці», але Ярослав Гаращук відбив м’яч на кутовий. Наші відповіли швидкісним проходом лівим флангом Ростислава Морозова до лінії воріт гостей, але він випустив м’яч за лінію воріт. Натомість на 32-хвилині фортечник Володимир Муляр пройшов по центру і з метрів 30-ти сильно пробив у лівий нижній кут воріт, але воротар «Случа» Юрій Финар взяв цей м’яч. Через 2 хвилини гості знову на місці лівого інсайда вивели на ударну позицію свого гравця, цього разу Кицута з меж штрафної влучає у перехрестя наших воріт.

Щойно розпочався 2-тайм, як наші несподівано помилилися в захисті, при викиданні аута, і случанин Богдан Рябець перехопив м’яч, ввійшовши у штрафну, вийшов практично один на один із воротарем і низовим ударом забив другий м’яч у ворота «Фортеці» - 0:2. Наші відповіли через 4 хвилини атакою, коли Морозов із лінії штрафної закидав м’яч на дальню праву штангу воріт гостей, Олександр Заковоротний в падінні бив по воротах, але м’яч пройшов правіше воріт. На 63-хвилині старокостянтинівець Богдан Рябець входив у штрафну кам’янчан, але пробив правіше воріт. Наші провели небезпечну атаку, та на правій штанзі в Олександра Гладиша не вийшло замкнути небезпечну передачу.

Керуючий у цьому матчі діями «Фортеці» Вадим Стасюк зробив заміни: замість Олександра Заковоротного випустив Влада Тимощука, а замість Олександра Гладиша – Андрія Тимчука. «Фортеця» стала краще володіти м’ячем, але не виходило вразити чужі ворота. Під час атаки кам’янчан небезпечно перехоплював м’яч Мохамед Махмуд на 70-хвилині, але без логічно продовження.

Натомість гості вивели Рябця один на один із воротарем, але його удар прийняла на себе перекладина. За декілька хвилин случани скидали м’яч під удар Бегашову, але його взяв наш воротар Гаращук. Та все ж на 82-хвилині наші заробили пенальті, й Олег Зубик низовим ударом у лівий кут воріт відіграв один м’яч. Віце-чемпіон спробував перенести гру подалі від своїх воріт і, навіть, провів небезпечну атаку, але удар Сергія Шкрябця відбив воротар «Фортеці».

Тож, наші зазнали поразки від віце-чемпіона - 1:2. На 30 липня заплановано зіграти пропущений виїзний матч 10-туру ФК «Дунаївці» - «Фортеця». Також низку пропущених матчів повинні провести інші команди обласної Прем’єр-ліги. А на серпень заплановано розіграш Кубка області.

«Громада» ст.Дунаївці – «Агробізнес» Волочиськ - 0:3;
«ДЮСШ-1» Хмельницький – «Громада» ст.Дунаївці – 2:3;
«Поділля» Хмельницький – ФК «Дунаївці» – 4:1;
«Фортеця» Кам'янець – «Случ» Старокостян. – 1:2;
«Случ» Красилів – «Енергетик-Миклуш» Нетішин – 4:0;
«ОТГ» Ст. Синява – «Епіцентр-Вікторія» Городок – 2:1;
«Дунаївці» - «Агробізнес» Волочиськ – 1:7.