17.11.2017

«FNB» ВИХОДИТЬ У ЛІДЕРИ

м-Футбол ПреміумУ неділю, 12 листопада, пройшли матчі 3-туру чемпіонату Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з міні-футболу (фут-залу). У 4-Дивізіоні виступає кам’янецька команда «FNB», яка зустрілася з хмельницькою «Думкою».

Уже на 1-хвилині наші відкрили рахунок. Це зробив Артем Гонтар. Згодом Андрій Тимчук довів перевагу кам’янчан до 2:0. Але «Думка» один м’яч відіграла – 2:1. У 2-таймі Гонтар забив третій гол «FNB», але хмельничани знову скоротили відставання до 1 м’яча – 3:2. Гол Володимира Дроня встановив фінальний результат у матчі – перемога «FNB» 4:2, і кам’янчани виходять у лідери 4-Дивізіону.

У суботу, 18 листопада, вони зіграють у Кубку Преміум-ліги проти «Ферозіту» з 2-Дивізіону, а в неділю схрестять зброю з іншим лідером – «Соколом» із Соколівки (Яромолинецький район), який також виграв всі три свої матчі.