01.09.2017

ФІНІШУВАЛИ СЬОМИМИ

Футбол універсіадаМи вже повідомляли, що студентська збірна України з футболу на Всесвітній універсіаді, що проходить в Тайбеї, вийшла з групи після перемоги над Південною Африкою 2:0, поразки від Південної Кореї 0:5 та перемоги над Аргентиною 2:1. В усіх трьох матчах зіграв вихованець кам’янецького як районного, так і міського футболу Алішер Якубов. У першому та третьому виграних матчах він виходив в «основі», а в 2-таймі його замінювали. У другій грі він вийшов у 2-таймі.

У чвертьфіналі наші програли Мексиці 0:2, пропустивши на 3-ій та 88-ій хвилинах. Алішер зіграв 1-тайм. У наступній грі проти Італії студентська збірна України знову програла – 1:2. Наші пропустили на 21-хвилині, але Алішер Якубов вийшов на заміну на 66-хвилині, а на 80-ій зрівняв рахунок. Проте італійці через 4 хвилини забили переможний м’яч. Ворота нашої збірної у цьому матчі захищав ще один вихованець кам’янецького футболу воротар Сергій Чорнобай.

В останній грі за 7-8 місця проти знайомої вже Аргентини Україна перемогла 2:0. Чернобай відіграв весь матч, а Якубов вийшов в основному складі й на 74-хвилині його замінив Королянчук. При цьому Алішер встиг відкрити рахунок на 31-хвилині. На 69 хвилині Котляр довів перевагу збірної України до 2:0.

У фіналі Універсіади збірна Японії переграла Францію 1:0. Третє місце у мексиканців, які перемогли Уругвай 0:0, а по пенальті – 5:3.