13.10.2017

ФІНІШУЄМО З ДВОМА «СЛУЧАМИ»

У суботу, 7 жовтня, було зіграно матчі передостаннього, 13-туру першості області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі. Кам’янецька «Фортеця» грала на виїзді проти віце-чемпіона – старокостянтинівсь­кого «Случа».

«Случ» Старокостянтинів – «Фортеця» Кам’янець – 5:1. «Случ»: (стартовий) Гринюк, Малюк, Клекот, Лук’янов, Антонов, Полетій, Сакович, Перепелиця, Черкезов, Марченко, Могилевський. «Фортеця»: Литвинюк (Гаращук), Барицький Вд., Ткачук, Сосніцький (10. Нечай), Грушкевич, Катеринчук, Соловей, Тимчук, Гладиш, Гасюк, Мохамед (70. Вишинський). Голи: Черкезов, Перепелиця, Сакович, Полетій, Могилевський – Мохамед.

Матч пройшов за переваги господарів поля. Ще в 1-таймі случани Фархат Черкезов, Ігор Перепелиця та Віталій Сакович тричі вразили ворота «Фортеці» – 3:0. У наших Махмуд Мохамед виходив один на один із воротарем, але не забив. На початку 2-тайму «Фортеця» після удару М.Мохамеда відіграла один м’яч. Але голи старокостянтинівців Владислава Полетія та Вадима Могилевського перекреслили останні надії кам’янчан.

Тож, перемога «Случа» 5:1. В останньому матчі чемпіонату в суботу наші гратимуть вдома з іншим «Случем» – красилівським.