13.10.2017

ФІНАЛЬНА КРАПКА В РВЛ

Футбол районУ суботу, 7 жовтня, пропущеним матчем 2-туру фінальної стадії «Олімп» Кульчиївці – «Товтри» Нігин завершився чемпіонат району (ЧР) з футболу в Районній Вищій лізі (РВЛ). Він мав вирішити долю 2-3 місця в РВЛ.

Гра проходила досить цікаво. На 11-хвилині гравець «Товтрів» Тарас Кузик бив з району 11-метрової позначки, але м’яч пройшов ледь лівіше воріт. «Олімп» відповів виходом один на один із воротарем Максимом Матковським, який прокидав м’яч повз воротаря, останній рукою відбив м’яч. На мою думку, воротар зіграв так за межами штрафної площі. При погано видних розмітках судді не наважилися призначити штрафний.

На 30-хвилині простріл справа Сергія Олійника замикав «горянин» Володимир Ганик, але влучив у штангу. Якщо близько 20-хвилини через отриману травму поле залишив «олімпівець» Максим Матковський, то на 35-хвилині це змушений був також зробити воротар «Олімпу» Іван Пуюл. Замість нього у ворота став польовий гравець Володимир Худяков.

На 56-ій та 66-ій хвилинах гравці «Олімпа» Соловей та Микола Брижак втрачали непогані можливості відкрити рахунок. На 72-хвилині «Олімп» втратив свого 3-го футболіста в матчі Олександра Мозолюка. Не варто забувати, що в минулому матчі вони втратили ще й свого капітана Романа Ткачука, а також Дениса Присяжного. Через хвилину пішла атака «Товтрів» – навіс зліва на дальній кут воротарської, і Руслан Хамелюк головою посилає м’яч у ближній правий кут воріт – 1:0. «Олімп» відповів небезпечним ударом поруч зі штангою Сергія Буртового.

На 83-хвилині пішла чергова атака «Товтрів» через центр, удар по воротах воротар відбиває перед собою, а В.Ганик добиває «смугастого» у ворота – 2:0. Згодом Тарас Кузик ледь не забив 3-ій м’яч гористих. «Олімп» йде вперед і на 90+3 хвилині Артем Гонтар з метрів 12-ти вражає лівий від себе кут воріт «Товтрів».

Тож, перемога «Товтрів» 2:1, і вони здобувають срібло ЧР в РВЛ-2017. «Олімп» стає третім. Кращими гравцями чемпіонату визнано Вадима Бабія («Колос»), Валерія Гладкого («Товтри»), Олександра Заяця («Октава») та Артема Гонтаря («Олімп»).