12.05.2017

ФІНАЛ МІГ БУТИ ІНШИМ

Футбол районПора вирішальних матчів настала в розіграші Кубка району ім.Анатолія Крупицького. Два півфінали пройшли в неділю, 7 травня, «Октава» Слобідка-Рихтецька – «Олімпік» Подільський цемент та «Астра» Велика Слобідка – «Атланта» Гаврилівці.

Регламент Кубка дозволяє без обмежень використовувати в турнірі гравців не лише з району чи міста, тож команди взялися реалізовувати це право. У першому півфіналі «Октава» розпочала активніше, але штрафний від Олександра Крохмалюка воротар цементників Андрій Калашніков на 17-хвилині потягнув у правому від себе куті. Натомість на 20-хвилині, через помилку воротаря «Октави», який вибивав м’яч у гравця, у рахунку повів «Олімпік». Але, що таке швидкість у футболі показав гравець «Октави» та тернопільської «Ниви» Назар Ільчишин, відгукнувшись на пас Дмитра Давидного, пробіг півполя, вийшов один на один з воротарем і зрівняв рахунок. Під завісу 1-тайму він же, з подачі Крохмалюка з метрів 12 вразив лівий кут воріт «Олімпіка» – 2:1.

На 60-хвилині Роман Скочеляс перекинув м’яч зліва на протилежний кут воротарської і Андрій Сапоговський забив третій м’яч. Не пройшло й 15 хвилини, як Скочеляс довів перевагу «Октави» до 4:1. Але за 3 хвилини цементнику Олександру Перезняку вдався влучний удар «парашутом» через воротаря – 4:2. Проте останнє слово все ж залишилося за «Октавою», гравець якої Валерій Гладкий з місця правого інсайда забив п’ятий м’яч. Тож, 5:2 – «Октава» виходить до фіналу.

У другому півфіналі рахунок було відкрито під завісу 1-тайму. На правому фланзі гравець «Астри» Денис Гаращук «накрутив» суперника й навісив на дальню штангу. Цю передачу Олексій Матвєєв замкнув головою. Протягом 58-ої та 65-ої хвилин гравець «Атланти» Олександр Пастух у центрі чужої штрафної отримував м’яч і низом відправляв його у ворота «Астри», вивівши «Атланту» вперед – 2:1.

«Астра» потрохи нарощувала тиск на ворота суперника й на 70-хвилині її гравець Олег Ткачук ледь не замкнув на дальній штанзі навіс Гаращука, але м’яч пролетів трохи правіше воріт. Натомість на 90+2 хвилині «Атланті» вдалася результативна атака й Максим Горішний ударом із метрів 16-ти закинув м’яч у дальній лівий кут воріт суперника – 3:1, «Атланта» стає другим фіналістом Кубка.

Фінальний матч пройшов 9 травня в Оринині. Обидві команди виставили вельми представницькі склади на матч і вболівальники могли би побачити цікавий футбол. Проте, на жаль, на жахливий стан поля нарікали всі, в кого ми про нього запитували. Долю цього поєдинку вирішили дві швидкі контратаки, які провела «Атланта» в кінці кожного із таймів. Тож, 2:0 на її користь і Кубок району ім.А.Крупицького-2017 перебуватиме в клубному музеї «Атланти».