15.12.2017

ФІНАЛ ГІДНИХ СУПЕРНИКІВ

Волейбол ДунаївціМинулими вихідними в Дунаївцях пройшов традиційний, вже 9-ий волейбольний турнір – Кубок Віктора Борковського. У ньому взяли участь 16 чоловічих команд, розділених на 4 групи. По 2 кращі колективи з груп виходили в наступний етап.

Команда К-ПНУ (тренер Євген Козак), граючи без 3 своїх гравців, все ж у групі обіграла всіх 3-ох суперників. Колектив ПДАТУ (тренер Тетяна Хрунь) здобув 2 перемоги.

Результати наступного етапу мають такий вигляд:
КПНУ – «Городоччина» – 2:0
Дунаївці – «Мрія» Чернівці – 2:0
Теофіполь – «Ельдорадо» Чернівці – 2:1
ПДАТУ – «Подолянин» Городок – 0:2

Переможці цих пар склали фінальну 4-ку кращих команд змагання і грали між собою по коловій системі.

Як бачимо, і тут кам’я­нецькі студенти здобули перемоги над всіма своїми суперниками та стали переможцями турніру (див. табл.), за що отримали призи – комплект форми та 2 тисячі грн. Срібні та бронзові призери турніру отримали по 1 тис. грн та м’ячі фірми «Mikasa».

Цікаво, що в кожній команді, яка грала у фіналі, були гравці Української Супер-ліги. Кращим гравцем турніру визнано волейболіста К-ПНУ Тимофія Полуяна. Його партнерами в команді були: Вадим Патратій, Дмитро Вієцький, Олексій Головень, Олександр Наложний і Віталій Кучер, Богдан Мазенко й Ілля Довгий.