26.08.2016

ФІНАЛ ДВОХ КУЛЬЧІЇВЦІВ

Футбол район2Минулими вихідними, а також у вівторок, у День державного прапора України, було зіграно вирішальні матчі розіграшу Кубка району з футболу, присвяченого 25-ій річниці Незалежності держави.

Спочатку в півфінальних двобоях кульчиєвецький «Олімп» зумів у завершальній стадії матчу забити два м’ячі кадиєвецькому «Факелу» й здобув перемогу - 2:0, а разом із нею - путівку до фіналу. Нігинські «Товтри» поступилися непогано вкомплектованому «Колосу» зі Слобідки-Кульчиєвецької. Якщо 1-тайм проходив у рівній боротьбі й закінчився з рахунком 0:1, то в 2-таймі перевага гостей стала беззаперечною. Це знайшло своє втілення в рахунку – 1:6 на користь «Колосу».

Мабуть, багато хто, виходячи із півфінальних поєдинків, схильний був оцінювати у фіналі шанси «Колосу» дещо вище, ніж «Олімпа». Але всі акценти мала розставити гра. Команди намагалися, думаючи в першу чергу про оборону, завдавати гострих уколів по обороні суперника. На 9-хвилині нападник «Олімпа» обіграв біля кутового прапорця воротаря «Колоса» й відпасував у центр перед чужими воротами, але захисники «Колоса» вберегли свої ворота. На 18-хвилині «Колос» відповів небезпечним ударом здалеку, але м’яч пройшов біля самісінької правої штанги.

На 30-хвилині воротар «Колоса» потягнув небезпечний удар олімпівця із лінії штрафної площі. Через дві хвилини півзахисник «Колоса» Олег Барицький здійснив рейд лівим флангом, ввійшов у штрафну, віддав м’яч перед воротами суперника, але удар у партнера не вийшов. Натомість «Олімп» на останній хвилині 1-тайму виконував здалеку штрафний удар по центру воріт. Їхній гравець навісив м’яч на правий від себе кут воротарської, де захисник «Колоса» в боротьбі відправив м’яч у ближній кут своїх воріт – 1:0.

Футбол районНа початку 2-тайму два випади провели футболісти Слобідки-Кульчиєвецької, але зрівняти рахунок не змогли. Через декілька хвилин захисник «Колоса» виніс м’яч із порожніх воріт після навісу суперника. На 62-хвилині арбітр матчу Роман Булигін призначив пенальті у ворота «Колоса», й Артем Гонтар розвів воротаря й м’яч по різних кутах – 2:0. На 70-хвилині, після вкидання ауту справа, до воріт «Колоса» сильний удар гравця «Олімпа» прийняла на себе перекладина. Через дві хвилини футболісти «Колоса» вивели один на один із воротарем свого нападника Олександра Заковоротного, але його навісний удар взяв воротар «Олімпа» Іван Пуюл.

Чим ближче було до завершення матчу, тим більше гравці «Колоса» захоплювалися атаками. На 90+4 хвилині гравці «Олімпа» використали цю обставину, вивівши один на один із воротарем Олександра Бабака, який забив третій м’яч у ворота «Колоса».

Тож 3:0 – перемога кульчиєвецького «Олімпа», і він здобуває Кубок району-2016!