21.04.2017

Є СЕНСАЦІЯ! ЩЕ Й ЯКА!

Футбол ДЮФЛПриємну сенсацію створила в першості Дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) області до 16-років команда «ДЮСШ Кам’янець-Подільського району» Слобідки-Рихтівської (тренер Іван Боднар). Команді важко давалися матчі, але 18 квітня, приймаючи вдома одного з лідерів – «ДЮСШ Волочиськ» - кам’янчанам вдалося відкрити рахунок (Олег Мелимука), а потім ще й Юрій Побережнюк влучив у штангу. Волочиськ пішов вперед і зумів спочатку зрівняти рахунок, а в кінці 1-тайму ще й вийти вперед - 1:2. На початку 2-тайму той же Мелимука зрівняв рахунок – 2:2, який так до кінця матчу й не змінився. Наші не реалізували два виходи один на один.

Це перша перемога «ДЮСШ» Слобідки-Рихтівської у чемпіонаті й одночасно лише перша нічия «ДЮСШ» Волочиська, який разом із кам’янецьким «Патріотом» – командою військового ліцею (тренер Віктор Залісний) - бореться за 1-місце в групі «Південь».

Команда кам’янецької ДЮСШ-2 (тренери Володимир Лукашевич, Володимир Пташник та Олексій Муляр) на виїзді поступилася хмельницькій ДЮСШ-1 старшим і молодшим складами по 0:3. Серед до 14-річних команд лідирують наші та хмельничани, маючи по 18 очок. При цьому наші мають на 1 гру менше.