28.10.2016

«ДИВНЕ» СУДДІВСТВО ПО-ЧЕРНІВЕЦЬКИ

25 жовтня «Фортеця-КПНУ» в матчі студентської першості України з футболу грала в Чернівцях матч 4-туру проти тамтешнього «Університету».

Як розповіли фортечники, матч вразив дуже суб’єктивним, на їхню думку, суддівством, а також відсутністю на грі інспектора матчу. Перші 15-хвилин кам’янчани атакували, але навіс буковинців із глибини поля в штрафну кам’янчан на 15-хвилині, ще до приземлення м’яча, арбітр увінчав призначенням пенальті, який господарі поля реалізували. Згодом Володимир Муляр зрівняв рахунок, але на 39-хвилині буковинці знову вийшли вперед.

На 77-хвилині кам’янчанин Владислав Тимощук подав кутовий зліва, й Андрій Тимчук головою забив другий м’яч у ворота чернівчан – 2:2. На 86-хвилині наші забили гол-близнюк попереднього. Цього разу навісом Тимощука скористався Владислав Гресь, якого на 90-хвилині арбітр вигнав з поля. Чернівчанам не вдавалося зрівняти рахунок, аж доки на 90+4 хвилині наш воротар Денис Чесановський взяв у руки м’яч. Гравець чернівчан зіштовхнувся з воротарем, й арбітр знову призначає пенальті - 3:3.

«Тернопіль-НПУ» – «Ураган-ПНУ» Ів.-Франківськ 4:1.