02.02.2018

ДВОЄ ВИХОДЯТЬ У ЛІДЕРИ

м-Футбол область27 січня пройшли матчі чемпіонату області з міні-футболу. Команди Південної групи грали 3-4-тури в Кам’янці у ФОК К-ПЕМЗ.

Першими на поле вийшли «Атланта» Кам’янець-Подільський район та «Студениця» Дунаєвецький район, за яку грали троє кам’янчан – гравці «FNB». Наші відкрили рахунок, та гості його зрівняли. Але ще до перерви «Атланта» забила 2 м’ячі – 3:1. Протягом 2-тайму кам’янчани довели свою перевагу до фінальних 5:1.

Після цього зустрілися лідери – кам’янецька «Фортеця» та ФК «Дунаївці». На 6-хвилині фортечники провели атаку, відкинули м’яч на Артема Сосніцького, і той ударом з метрів 7-8-ми відкрив рахунок.

На 15-хвилині після проходу лівим флангом Олександра Гладиша удар Андрія Тимчука дунаївчани заблокували, але А.Сосніцький вдруге вразив ворота «Дунаївців». За хвилину до перерви дунаївчани забивають перший м’яч, а після неї Володимир Валєєв на 27-ій та 31-ій хвилинах забиває ще два м’ячі і виводить «Дунаївці» вперед – 2:3. На 35-хвилині простріл-удар справа Сосніцького на дальній лівій штанзі головою замикає Гладиш. Нічия – 3:3.

м-Футбол область-1В останнім матчі туру Стара Синява переконливо переграла «Агробізнес» з Нової Ушиці – 9:1.

Програму 4-туру відкрив поєдинок «Атланти» з «Дунаївцями. На 5-хвилині дунаївчанин Ростислав Морозов пройшов по центру і вразив ворота «Атланти». Але на 23-хвилині наші зрівняли рахунок: пас Андрія Шибка справа замкнув Дмитро Грицик. На 33-ій та 37-ій хвилинах дунаївчани забили ще 2 м’ячі – 1:3. Наші йдуть вперед і через півхвилини Вадим Кирик скорочує розрив у рахунку – 2:3. Залишається грати ще трохи більше 3-ох хвилин. «Атланта» підключає до атак свого воротаря Олександра Пастуха, але наші втрачають м’яч у центрі поля, і дунаївчани ударом зі своєї половини забивають четвертий м’яч – 2:4. Протягом останньої хвилини «Дунаївці» забили ще 2 м’ячі – один у порожні ворота, один на контратаці.

Тож, 2:6 – перемога дунаївчан. У цьому ж турі «Фортеця» перемогла Стару Синяву – 10:1, а «Студениця» обіграла Нову Ушицю – 13:3.

Матчі наступних 5-6-турів заплановано провести 3 лютого в Дунаївцях, де має завершитися ремонт, точніше заміна покриття підлоги на терафлексову.