Футбол область«Фортеця» Кам’янець – «Случ» Старокостянтинів - 1:4.
«Фортеця»:
Паур, Барицький, Сосновський, Трушев (76.Заковоротний), Ткачук, Катеринчук, Муляр (78.Соловей), Заяць (46.Головатий), Сайто, Сосніцький (82.Нечай), Тимчук.
«Случ»: Финар, Малюк, Лук’янов, Кіцута, Блазунь (76.Калиниченко), Михайленко (46.Черкезов), Сакович, Перепелиця, Бегашов, Намуйлик (40.Гордійчук), Сулейман (80.Назарян).
Голи: 20.Тимчук – 5. Лук’янов, 15, 49. Бегашов, 75. Черкезов.

У суботу, 3 червня, пройшли матчі чергового 6-туру першості області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). Кам’янецька «Фортеця» вдома приймала віце-чемпіона області – старокостятинівський «Случ». У складі команди суперника є троє гравців київської любительської команди «Легіон ХХІ». Захисник «Случа» Анатолій Кіцута грав за команди Української Вищої ліги – «Закарпаття» Ужгород, ФК «Харків» та «Арсенал» Київ. Тренує віце-чемпіонів колишній гравець дніпропетровського «Дніпра» та московського «ЦСКА», володар Кубка УЄФА Богдан Шершун.

Щодо «Фортеці», то відновилися раніше травмовані Артем Сосніцький та Олександр Заковоротний. У заявці команди з’явився Махмуд Мохамед. Щоправда, як виявилося пізніше, із здоров’ям Артема ще не всі питання зняті.

Гості розпочали активніше наших і вже на 5-хвилині вони подали кутовий з лівого флангу перед наші ворота, і Сергій Лук’янов з лінії воротарської площі головою відправив м’яч у правий від себе кут воріт «Фортеці». Минуло лише 10 хвилин, як після атаки гостей їхній гравець Олександр Бегашов забив другий м’яч – 0:2.

Наші кинулися відігруватися і на 20-хвилині Віталій Катеринчук сильно пробив по воротах гостей, воротар «Случа» Юрій Финар відбив м’яч, але кам’янчанин Андрій Тимчук добив «смугастого» у ворота – 1:2 (див. фото). Через 3 хвилини Володимир Муляр із центру свого захисту віддав довгий пас вперед на хід Артему Сосніцькому, той вибіг практично один на один з воротарем, вдарив, але м’яч пролетів у сантиметрах від правої стійки воріт гостей. На 28-хвилині знову про себе нагадала зв’язка Катеринчук – Тимчук. Перший після пасу з центра нашої атаки на дальній лівий кут воротарської все ж дістав м’яч біля лінії воріт і віддав на дальню від нього праву штангу воріт «Случа» на Тимчука, але цього разу Тимчук не зумів замкнути передачу. На 39-хвилині наш півзахисник, японець Ріку Сайто, здійснив прохід по центру і з метрів 25-ти пробив, але м’яч пройшов лівіше воріт.

На останній хвилині тайму старокостянтинівці ударом головою завершували свою атаку, але м’яч пролетів вище воріт.

Після перерви глядачі побачили 2 штрафні удари. Перший били гості. Наші ставили стінку, а перед м’ячем став Катеринчук. Він твердить, що арбітр Віктор Папірович наказав йому відійти, інакше покаже жовту картку, і показав свисток – тобто бити по свистку. В.Катеринчук відійшов, наші ставили стінку. Гравець гостей О.Бегашов швидко підійшов до м’яча й завдав удару в правий кут наших воріт. Арбітр показав на центр. Віктор Папірович заперечує, що наказував бити по свистку, але підтвердив, що наказав Катеринчуку відійти від м’яча. Через 2 хвилини штрафний били наші. Тут процедура тривала довго, а сам удар воротар Ю.Финар відбив біля себе, наші спробували добити, але не вийшло. Не розумію, чому одній команді дають час на встановлення стінки, а іншій – ні.

На 62-хвилині віце-чемпіони провели атаку правим флангом, скинули в центр, і їхній гравець з метрів 12-ти низом бив по воротах, але В.Муляр відбив цей м’яч. Через 3-хвилини знову швидкий ривок до воріт здійснив по центру А.Сосніцький. Пробігши з центра поля, він ввійшов у штрафну й у зіткненні із суперником впав. Арбітр не став призначати пенальті. На 68-хвилині з метрів 20-25 бив штрафний кам’янчанин В.Муляр, але м’яч пролетів вище воріт.

Натомість на 75-хвилині гостям вдалася швидка контратака, як у футболі в підручниках, по центру (2х2) і Фархат Черкезов ударом сходу забив четвертий м’яч у ворота «Фортеці». Небезпечний удар головою старокостянтинівців під перекладину наших воріт на 82-хвилині відбив наш воротар Сергій Паур.

Тож, перемога віце-чемпіона 1:4, і свій наступний матч «Фортеця» зіграє 10 червня в Красилові проти тамтешнього «Случа».