20.07.2018

ДВІЧІ «БРОНЗОВИЙ» КРЕЩУК

МаунтенбайкВідкритий чемпіонат України
Нещодавно у Пилипці Міжгірського району, Закарпатської області, пройшов Відкритий чемпіонат України із даунхілу – складової частини маунтенбайку (гірського велоспорту), що вирізняється екстремальними гоночними трасами та ділянками з важким рельєфом і крутими поворотами. У чемпіонаті взяли участь і четверо кам’янецьких велосипедистів. Дистанція складала 2000 м.

Найкраще з них виступив Анатолій Крещук, який у категорії юніорів (до 18 років) виборов «бронзову» сходинку п’єдесталу, показавши час 0:04:52,75. Нікіта Кузняк у цій же змагальній категорії посів 6-те місце (0:05:29,59), а Роман Заянчковський став 6-им у категорії «еліта» (0:05:02,67). Ще один кам’янчанин В’ячеслав Бербега, який зазнав деякої травми, посів 8-ме місце серед юніорів із результатом 0:06:51,96.

Чемпіонат України
14-15 липня в Буковелі біля села Поляниця пройшов ІІ етап чемпіонату України з даунхілу (маунтенбайку). У змаганні чоловіків кам’янчанин Роман Заянчковський, який здолав трасу 2000 м за 0:03:48,95 та 0:04:14,42, посів 7-ме місце.

У змаганні юніорів кам’янчанин Анатолій Крещук із часом 0:03:46,01 та 0:04:05,85 виборов 3-тє місце та бронзову медаль.