13.05.2016

ДВА ЗОЛОТА ТА СРІБЛО КУБКА ЄВРОПИ

З 28 квітня до 1 травня в м.Островець-Свянтокшицький (Польща) відбувся Кубок Європи з кікбоксингу WAKO. У змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів. Україну представляли вихованці ДЮСШ №2, які вибороли два золота й одне срібло. Переможцями стали Павло Кондратов та Жанна Радюк, а срібним призером - Роман Головатюк.

7 травня в м.Кіцман (Чернівецька область) відбувся відкритий чемпіонат Чернівецької області з кікбоксингу. У змаганнях взяли участь команди зі Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Кам'янця та Чернівецької області.

Перемогу здобули вихованці ДЮСШ №2 Павло Кондратов, Роман Головатюк, Ілля Дзісяк, Олександр Онуфрієв. Срібними призерами стали Денис Кушнір та Влад Ліпатов. До змагань спортсменів підготували Анатолій Лабатюк та Сергій Мещишин.