27.04.2018

ДВА ЗОЛОТА, ДВА СРІБЛА

ЛАУкр17-18 квітня в Одесі пройшла гімназіада України (колишня спартакіада школярів), в якій взяли участь і кам’янецькі школярі-легкоатлети.

Блискучий результат показали на ній двоє учнів школи-інтернат «Славутинка», які встановили свої особисті рекорди. Зокрема, Олександр Чорнобривий став чемпіоном гімназіади на дистанціях 1500 м та 3000 м, а Андрій Войтков двічі став другим – на дистанціях 400 м та 400 м з бар’єрами. Обидва легкоатлети включені до складу школярської збірної України з легкої атлетики.

Ще три легкоатлетки-кам’ян­чан­ки посіли 8-ме місце – Єлизавета Швець (НВК-13) у стрибках у довжину, Ірина Шершал (СЗОШ-5) у бігу на 1500 м та Марія Черневич (НВК-13) на 200-метрівці. У командному заліку збірна Хмельницької області посіла 4-те місце.

Готували наших юних легкоатлетів тренери Михайло Моспан та Олег Вергуш.

ДО 100-РІЧЧЯ К-ПНУ – ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З МЕТАНЬ
Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійський чемпіонів Фаїни Мельник і Анатолія Бондарчука від федерацій легкої атлетики України та Хмельницької області прийматиме наше місто вже 26 та 27 квітня.

Урочисте відкриття – 26 квітня, о 12:00, на стадіоні К-ПНУ. Початок змагань о 13:00.