20.10.2017

ДВА РІЗНИХ ТАЙМИ

Футбол область14 жовтня відбулися матчі останнього 14-туру першості області з футболу в обласній Прем’єр-лізі. Кам’янецька «Фортеця» приймала красилівський «Случ».

Якщо в 1-таймі наші мали очевидну перевагу, то в 2-ій половині гри вправнішими були гості. На 14-хвилині фортечники завдали удару по воротах, але воротар гостей Манур Восканян відбив м’яч. Добити «смугастий» у ворота намагалися Махмуд Мохамед та Олександр Гладиш, але не змогли. Через 8 хвилин низом бив М.Мохамед, але м’яч пройшов поруч із правою штангою. На 30-хвилині «Фортеця» подавала штрафний справа, воротар гостей помилився на виході, але удар нашого гравця виніс з воріт захисник «Случа». Через 2 хвилини М.Мохамед виходив один на один з воротарем і був зупинений захисником. Арбітр матчу Микола Кузнецов не наважився показати случанину червону картку, обмежившись жовтою. На 36-хвилині фортечник Андрій Тимчук бив повз воротаря, захисник вибив м’яч з лінії воріт, О.Гладиш добиває, захисник вдруге виносить м’яч з воріт.

Після перерви гості заграли набагато жвавіше. Небезпечний удар Лева Сергєєва на 59-хвилині відбив наш воротар Ярослав Гаращук. На 67-хвилині «Случ» подав кутовий справа. Вище всіх вискочив Павло Когут і головою відправив м’яч у лівий кут воріт «Фортеці». Наші відповіли випадом Олександра Заковоротного, але його удар пройшов повз кут поруч із дальньою штангою воріт. Ще через 2 хвилини воротар красилівчан відбив із воріт «сухий лист» з кутового. Розв’язка матчу настала на 84-хвилині, коли простріл красилівчан справа на ближній штанзі замкнув Л. Сергєєв – 0:2.

Наші організували ще 2 небезпечні атаки, але удар із правого кута штрафної площі О.Гладиша прийняла на себе перекладина воріт, а на 90+1 хвилині небезпечний удар А.Тимчука у лівий кут відбив воротар гостей.

Тож, поразка 0:2, і «Фортеця» фінішує з 8-ма очками в нижній частині турнірної таблиці. Стільки ж у ще двох суперників, але в них ще є по 1 пропущеній грі – в «Енергетика» в Волочиську, а у «Славути» вдома з «Дунаївцями».

«Агробізнес» Волочиськ – «Дунаївці – 5:0.
МФК «Славута» – «Случ» Старокостянтинів – 0:5.
ФК «Хмельницький» – «Енергетик-М» Нетіш. – 1:0.