11.11.2016

ДВА РІЗНІ ТАЙМИ

8 листопада у матчі 6-туру Студентської футбольної ліги України кам’янецька «Фортеця» приймала вдома чинного студентського чемпіона України – «Тернопіль-НПУ». Зараз цю команду тренує колишній тренер першолігового ФК «Тернопіль» Василь Івегеш.

Якщо в 1-таймі команди переважно більше пеклися про безпеку своїх воріт, ніж про атаки, то в другій половині гри глядачі побачили 4 голи. Чемпіони кинулися вперед і на 49-хвилині пішла їхня затяжна атака, скидання на лівий край штрафної, удар, який відбили в район 11-метрової, де Андрій Когут завдав точного удару в правий кут воріт «Фортеці» - 0:1. Наші відповіли ударом Артема Сосніцького, але з ним впорався воротар тернополян. На 63-хвилині після зіткнення в центрі поля наші чекали свистка арбітра, але тернополяни дали довгий пас вперед на Івана Когута, той випередив захисника, вийшов один на один із воротарем і забив другий м’яч. На 78-хвилині наші реалізовують стандарт. Олег Зубик навісив штрафний зліва перед ворота «Тернополя-НПУ», де Руслан Марцинковський відправив м’яч у лівий нижній кут воріт – 1:2.

Після вимушеної заміни воротаря Дениса Чесановського на Ярослава Гаращука на 82-хвилині гості провели атаку правим флангом, віддали на правий кут воротарської, і там Валентин Білик обіграв на замаху двох наших захисників та відправив м’яч у дальній нижній кут воріт. Тож, перемога чемпіона в Кам’янці – 1:3.

15-17 листопада «Фортеця» має вдома зіграти пропущений матч 1-туру з чернівецьким «Університетом».

«Університет» Чернівці – «Ураган-ПНУ» Ів.-Франківськ - 3:0.

Примітка: в матчі 4-туру «Університет» Чернівці – «Фортеця» перший гол «Фортеці» забив Олег Зубик.