«Фортеця» Кам’янець – «Случ» Красилів» - 1:5
«Фортеця»: Чесановський (56.Осташ), Полторацький, Марцинковський, Грушкевич, Тимчук (58.Заковоротний), Морозов, Муляр В., Тимощук, Гладиш (55.Стасюк В.), Махмуд, Сосніцький (60.Соловей)
«Случ» Ст.: Финар, Якимчук, Лук’янов, Шершун, Кіцута (73.Черкізов), Сакович, Косяк (56. Крайчинський), Антонов (61.Стегній), Блазунь (65.Шкрябець), Марченко (65.Калиниченко), Іващенко.
Голи: Лук’янов 30, Іващенко 49, Крайчинський 53 і 83, Марченко 62 – Соловей 75.

Футбол Кубок областіУ суботу, 20 серпня, кам’янецька «Фортеця» в другому півфінальному матчі Кубка області з футболу приймала вдома старокостянтинівський «Случ». У першому поєдинку на виїзді наші зіграли в нічию 1:1. Команда суперника, яка декілька років підряд стає віце-чемпіоном області, цього року поповнилася значною кількістю досвідчених футболістів, які пограли в професійних українських командах. Хоча хмельничанин Богдан Шершун – колишній гравець дніпровського «Дніпра» та володар Кубка УЄФА у складі московського «ЦСКА» грає за «Случ» вже не перший рік.

Виходячи із виїзного рахунку 1:1, нульова нічия наших влаштовувала. Мабуть, тому наші розпочали гру в оборонному ключі. Не зовсім було зрозуміло, чому гості, яким неодмінно треба було забивати, також не рвалися вперед. За перші 20 хвилин гри важко згадати хоча би напівмомент біля воріт обох команд. На 28-хвилині фортечник Влад Тимощук пройшов по центру, але його удар не склав небезпеки для воріт «Случа». Але гості через декілька хвилин подали кутовий справа перед нашими воротами і біля дальнього кута воротарської площі Сергій Лук’янов вразив ближній лівий кут воріт «Фортеці» – 0:1.

Наші відповіли небезпечним вкиданням аута, подібно тій комбінації, в якій вони в Старокостянтинові й забили, й пропустили. М’яч на ближньому правому куті воротарської наш гравець підрізав на дальню штангу, проте проштовхнути його у ворота на дальній штанзі нашому гравцеві завадили захисники гостей. Небезпечний низовий штрафний «Случа» справа взяв наш воротар Денис Чесановський, який раніше був запасним воротарем «Случа».

Натомість 2-тайм пройшов у зовсім іншому ключі. Наші провели атаку по центру, й Олександр Заковоротний несильно, але небезпечно бив низом у лівий кут воріт гостей, але м’яч пройшов біля самісінької штанги. Через три хвилин гравець гостей Владислав Блазунь виконував штрафний удар справа. Наш воротар відбив цей м’яч, але на добиванні першим був Олександр Іващенко, який забив другий м’яч у ворота «Фортеці». На 53-хвилині старокостятинівці провели атаку лівим флангом, точним пасом у центр штрафної знайшли Микиту Крайчинського, й він ударом у лівий кут воріт збільшує перевагу «Случа» до 0:3. Не пройшло й 10 хвилин, як гості провели ще одну швидку атаку, й Артем Марченко доводить рахунок до 0:4.

Але на 75-хвилині «Фортеця» атакує через центр, Богдан Соловей б’є з метрів 25-ти, м’яч б’ється перед воротарем і влітає у лівий кут воріт «Случа» - 1:4. Наші замінили воротаря Дениса Чесановського на Івана Осташа. На 83-хвилині гості навісили м’яч перед нашими воротами, але помилка на виході нашого воротаря призвела до того, що Микита Крайчинський майже в пусті ворота забив п’ятий м’яч – 1:5. За дві хвилини до кінця гри захисник «Фортеці» Вадим Стасюк пройшов лівим флангом і навісив на дальню штангу, де Мохамед Махмуд пробив головою, але повз праву штангу.

Тож віце-чемпіон – старокостятинівський «Случ» у повторному матчі все ж перемагає нашу «Фортецю» і виходить до фіналу Кубка області, який пройшоввчора в Хмельницькому. Компанію йому склав інший «Случ» – красилівський, який після виїзної перемоги в Дунаївцях 0:2, ще й удома переграв ФК «Дунаївці» - 2:1.