14.09.2018

ДВА РІЗНІ ТАЙМИ У ВОЛОЧИСЬКУ

Футбол ветерани8-9 вересня пройшли матчі чергового 11-туру першості області з футболу серед ветеранів (40+). Кам’янецька ветеранська «Фортеця» грала на виїзді у Волочиську проти тамтешнього лідера чемпіонату «Агробізнесу». За нього грає низка гравців з Тернопільської області, Хмельницького, а іноді навіть і відомі в Україні футболісти.

Як розповіли наші гравці, 1-тайм краще зіграли господарі поля, які в середині тайму відкрили рахунок. Але в 2-таймі перевагу мали кам’янчани. Зокрема, двічі фортечники виходили один на один з воротарем «Агробізнесу», але реалізувати ці нагоди не змогли. Також були два небезпечні удари по воротах «Агробізнесу» – один впритул зі штангою, а другий взяв воротар. Натомість, господарі поля знову в середині тайму забили другий гол у ворота «Фортеці». Їхній гравець фактично вийшов один на один, його удар наш воротар Віктор Залісний відбив, але інший гравець «Агробізнесу» добив м’яч у ворота.

Футбол ветерани-1Тож, перемога Волочиська – 2:0, і він зберігає за собою лідерську позицію. В інших матчах 11-туру було зафіксовано такі результати:

«Конфермат» Хмельн. – «Агробізнес» Н. Ушиця – 3:1.
«Случ» Староконстянтинів – «Темп» Шепетівка – 1:3.
«Іскра» Теофіполь – «Случ» Красилів – 1:5.