22.06.2018

ДОСЯГЛИ ТУРНІРНОГО «ЕКВАТОРА»

Футбол ветерани16-17 червня відбулися матчі заключного, в 1-колі, 7-туру чемпіонату області (ЧО) з футболу серед ветеранських команд 40+. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома теофіпольську «Іскру».

Ми вже повідомляли, що колегіальним рішенням організаторів та учасників першості ветеранські команди Теофіполя та Нової Ушиці мають право виставляти молодших гравців, ніж решту колективів. Зокрема 2-ох гравців 36 років та 2-ох – 38 років, а проти них, крім не молодше 40-річних, можна залучити 4-ох гравців 39 років.

Натомість, схоже, що наші мали певні проблеми, зокрема – чимало травмованих гравців і навіть перші декілька хвилин зіграли в десятьох. Та все ж, 1-тайм «Фортеця» більше тримала м’яч і атакувала. Проте гострими моментами біля воріт глядачів не балували. Але 2-тайм пішов за іншим сценарієм. На 50-хвилині фортечник Руслан Демчинський досить оригінально бив головою у дальній лівий кут воріт, але цей навісний удар пройшов поруч зі штангою. Гості відповіли небезпечним низовим ударом з метрів 14-15 у правий від себе кут воріт, але воротар «Фортеці» Віктор Залісний «витягнув» цей м’яч.

На 56-хвилині кам’янчани довгим пасом вперед зі своєї половини поля кинули у спринтерський ривок Руслана Хамелюка, той вийшов один на один з воротарем, який відбив його перший удар, але другим ударом Руслан послав м’яч під воротарем у рамку воріт – 1:0. «Іскра» кинулася відігруватися і на 59-хвилині її гравці дальнім ударом зачепили штангу наших воріт, а ще за декілька хвилин перекладину. Та все ж на 62-хвилині гравець гостей Віталій Кульбацький подав кутовий справа на ближній кут воротарської площі, а Вадим Бурлак ударом головою послав м’яч у ворота «Фортеці» – 1:1.

Футбол ветерани-1На останніх хвилинах кам’янчани могли вирвати перемогу, але після атаки справа низовий удар Олександра Черненка пройшов правіше воріт гостей. Тож, нічия 1:1. Тепер 1-коло ветеранського чемпіонату області завершене. Залишається хіба що зіграти пропущений матч 2-туру між двома «Агробізнесами» – волочиським та новоушицьким. Тож, чемпіонат бере деяку між-колову перерву.