08.06.2018

ДОСВІД ВЗЯВ ГОРУ НАД МОЛОДІСТЮ

Футбол ЧОУ суботу, 2 червня, пройшли матчі 4-туру чемпіонату області з футболу в обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома одного з лідерів обласного футболу – бронзового призера минулорічної першості старокостянтинівський «Случ».

Однак наші не знітилися й розпочали вдало. На 12-хвилині Олег Барицький відібрав м’яч у штрафній площі в захисника гостей і точно вдарив низом у дальній правий від себе кут воріт «Случа» – 1:0. Але досвідчені гості одразу відповіли атакою і, якщо удар Віталія Ягодзінського заблокували наші захисники, то Тарас Малюк вдарив вище воріт. На 19-хвилині О.Барицький вдарив поруч із лівою штангою воріт гостей.

Та все ж, на 23-хвилині гравці «Случа» зліва навісили м’яч з кутового й на дальнім куті воротарської площі Віталій Сакович ударом головою зрівняв рахунок – 1:1. Не пройшло й 10-хвилин, як старокостянтинівець Віталій Ягодзінський замикає передачу в ближній, правий від себе кут воріт «Фортеці» – 1:2.

У 2-таймі наші поміняли воротаря Сергія Паура, замість нього вийшов Павло Литвинюк. На 55-хвилині «Случу» вдалася швидка контратака, і троє їхніх гравців вийшли на захисника «Фортеці», віддали на В.Ягодзінського, й він забив третій м’яч у ворота кам’янчан. Наші пішли вперед і на 60-хвилині небезпечно бив по воротах Старокостянтинова наш гравець, воротар Манук Восканян відбив м’яч, а Олег Барицький добивав і від ноги захисника м’яч пішов вище воріт. Через 6 хвилин з метрів 16-18 сильно під перекладину воріт гостей пробив Андрій Тимчук, але воротар «Случа» відбив цей м’яч на кутовий. На 78-хвилині «Случу» знову вдалася гостра атака лівим флангом, вихід на воротаря Павла Литвинюка, і Баград Оганесян встановив остаточний результат у матчі – 1:4 на користь «Случа».

Футбол ЧО1У наступному турі через непарну кількість команд в ОПмЛ «Фортеця» відпочиватиме, а в 6-турі, 16 червня, наші повинні зіграти в Теофіполі проти тамтешньої «Іскри».
«Іскра» Теофіполь – «Случ» Красилів – 0:1
ФК «Дунаївці» – МФК «Славута» – 4:1