ДОЩОВА ПЕРЕМОГА

«Фортеця» Кам’янець – «Епіцентр-Вікторія» Городок - 3:0.
«Фортеця»: Чесановський, Стасюк В., Марцинковський, Полторацький, Барицький В., Зубик, Муляр, Гладиш, Сосновський (65.Морозов), Махмуд, Тимчук (65.Козак).
Голи: Гладиш (35), Муляр (44), Махмуд (86)

Футбол ОВЛ22 жовтня в матчі 19-туру першості області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі кам’янецька «Фортеця» приймала городоцький «Епіцентр-Вікторію». На виїзді наші перемогли - 0:5.

Дощ довів поле нашого Центрального стадіону, яке, на жаль, одне з найгірших в обласній Прем’єр-лізі, у важкий стан. Команди розпочали обережно з адаптації, «Фортеця» поступово прибрала до рук ініціативу. Після подачі кутового справа Олегом Зубиком на 15-хвилині на ближньому куті воротарської площі Владислав Полторацький бив низом, але м’яч пройшов біля штанги воріт. Гості відповіли ударом Олександра Тизлика у праву дев’ятку, але воротар «Фортеці» Денис Чесановський відбив цей м’яч. На 30-хвилині Олег Зубик виходив практично один на один з воротарем, але з його ударом той впорався. На 32-хвилині небезпечно атакував гравець гостей, але наш захист ліквідував небезпеку.

Через декілька хвилин Зубик подав кутовий зліва перед ворота Городка, й Олександр Гладиш посилає м’яч під перекладину воріт гостей – 1:0. На 37-хвилині Мохамед Махмуд скинув м’яч у штрафну Володимиру Муляру, але його удар прийшовся правіше воріт. Під завісу 1-тайму наші заробили пенальті. Муляр вдарив із точки низом у лівий від себе кут, воротар відбив, але Володимир добив м’яч у ворота.

Перша атака гостей після перерви – м’яч летить лівіше воріт. На 70-хвилині півзахисник «Фортеці» Ростислав Морозов промчав лівим флангом, прострілив у центр, Махмуд пропустив м’яч на Андрія Тимчука, і той бив з 6-метрів, але воротар гостей Олександр Гулько відбив цей удар. Через 5 хвилин після подачі Владислава Козака вище воріт пробив Олег Зубик.

Атаки гостей створили нашим вільний простір, і на 86-хвилині партнери кинули в ривок по правому флангу Махмуда, він ввійшов у штрафну, обіграв захисника, вдарив по воротах. Воротар відбив цей м’яч, але повторним ударом Махмуд вражає ближній лівий кут воріт Городка та встановлює остаточний рахунок – 3:0 на користь кам’янчан.

Наступну гру «Фортеця» гратиме в Красилові проти головного конкурента в боротьбі за 3-тє місце – тамтешнього «Случа».