30.06.2017

ДОМАШНІЙ НЕФАРТ

Футбол ветерани24 червня пройшли матчі чемпіонату області з футболу серед ветеранів 40+. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома хмельницький «Проскурів».

Гості вже на 2-хвилині відкрили рахунок. Пройшла атака правим флангом, пас у штрафну площу, хмельничанин Ісмаїл Усманов обіграв нашого захисника і з метрів 10-12 вразив ближній для себе правий кут воріт «Фортеці». На 14-хвилині наші спробували довгим пасом вперед вивести на побачення з воротарем гостей Руслана Хамелюка, але до м’яча скоріше встиг воротар суперників. Через 4 хвилини Вадим Гресько змістився із м’ячем у центр і пробив у напрямку дальнього лівого кута, але м’яч пройшов вище воріт. За хвилину по воротах «Проскурова» бив Р.Хамелюк, але на місці був воротар гостей. На 22-хвилині по центру пройшов Валерій Данчук, ввійшов у штрафну, але його удар у ближній правий кут взяв воротар «Проскурова» Андрій Петричук.

Та все ж, атака кам’янчан на 25-хвилині по центру принесла результат. Хамелюк пробив по воротах гостей з метрів 18-20, воротар м’яч відбив, але Василь Смоляр добив смугатого в ворота – 1:1. Через 2 хвилини знову пройшла атака хмельничан правим флангом, і Михайло Главацький низовим ударом вражає дальній лівий кут кам’янецьких воріт – 1:2.

Після перерви на 52-ій та 59-хвилинах двічі проходив лівим флангом хмельничанин Олександр Скотинянський, але його простріли-удари ліквідовував наш воротар Віктор Залісний. На 66-хвилині «Фортеці» вдалася гостра атака. Віктор Цинчик справа прострілив перед ворота, і Вадим Гресько бив з 5-7 метрів у падінні, але цей м’яч взяв воротар «Проскурова» А.Петричук. Гості відповіли фактичним виходом один на один, але удар по воротах взяв вже наш воротар Залісний.

За 3 хвилини до завершення матчу з метрів 20-ти Юрій Самборський завдав удару під перекладину, але воротар «Проскурова» перевів м’яч на кутовий.
Тож, поразка – 0:1. Найближчими вихідними наші повинні пропускати тур ветеранського ЧО через непарну кількість команд у турнірі.
«Зорепад» Хмельниць. – «Случ» Старокостянт. – 3:1.