30.10.2015

ДОЛЮ ЛІДЕРСЬКОГО ДВОБОЮ ВИРІШИВ ХЕТ-ТРІК

У 3-му турі чемпіонату міста з футболу відбувся вельми важливий матч – очне протистояння лідерів першості – команд «Фортеця-К-ПНУ» та ПДАТУ. Колективи мали у своїх складах не лише чинних гравців-студентів, а й встигли підсилитися футболістами старшого віку, деякі з яких поміняли команди.

Особливо багатообіцяюче у складі ПДАТУ виглядала трійка колишніх студентів К-ПНУ – Сергій Гаджула,  Микола Футбол місто Тарасов та Віталій Рибарчук. Натомість, у складі К-ПНУ з’явився магістрант ПДАТУ Алішер Якубов. Тобто, схоже, що в цьому чемпіонаті домінує більше клубний принцип, ніж відомчий.

У першому таймі команди грали доволі обережно. Можна згадати хіба що момент на 28-ій хвилині, коли після проходу лівим флангом фортечники навісили м’яч на дальній кут воротарської площі, де Олександр Гладиш завдав удару головою, але аграрники відбили цей м’яч.

Друга половина матчу пройшла куди завзятіше. Спочатку на 51-ій хвилині гри, після неквапливої атаки лівим флангом фортечник Володимир Муляр робив чи то навіс, чи то удар у дальній кут воріт ПДАТУ, м’яч, влучивши у штангу, відскочив у ногу воротаря аграріїв і залетів до сітки воріт – 1:0. Через декілька хвилин удар зі штрафного фортечника Алішера Якубова в ближній правий кут відбила штанга воріт аграріїв. Але на 60-ій хвилині Володимир Муляр «обікрав» на правому фланзі захисника ПДАТУ, пройшов до воріт і влучним низовим ударом забив другий м’яч у ворота ПДАТУ – 2:0.

Аграрії кинулися відігруватися й на 64-ій хвилині Сергій Гаджула, на вході у штрафну площу на місці лівого інсайда обіграв захисника та сильно вдарив у дальній кут воріт «Фортеці-К-ПНУ», але воротар останніх Денис Чесановський відбив цей м’яч. Ще через дві хвилини Олександр Заяць ввійшов у штрафну фортечників і з-під захисника пробив низом, але й цей удар знову відбив воротар К-ПНУ.

Та всі питання про результат матчу зняла на 85-ій хвилині швидка атака «Фортеці-К-ПНУ». Триходівка Якубов – Головатий – Муляр закінчилася влучним низовим ударом останнього по воротах ПДАТУ – 3:0. То ж, як бачимо, Володимир Муляр не лише приносить своїй команді перемогу, а ще й записує до свого активу хет-трік.
Можливо, що тепер непросто буде потиснути з лідерського п’єдесталу фортечників, які завдяки цій перемозі помітно укріпили свої позиції. Втім, команди повинні провести ще 2 тури чемпіонату і все, як завжди, розсудить гра.