02.06.2017

ДОБРИЙ ПОЧАТОК

Теніс28-29 травня вперше за багато років у Кам’янці зусиллями ДЮСШ-2 (тренер Ірина Ковальчук) і міського відділу молоді й спорту, за сприяння батьків, було проведено чемпіонат міста з (великого) тенісу серед дітей та юнаків 6-12 років. Першість розігрувалася в 3-ох вікових групах.

Серед наймолодших (6-7 років) переміг Ростислав Левицький, слідом за яким розташувалися Ганна Балан та Яромисл Екштайн. У турнірі дівчат до 10 років перемогла Кіра Дякіна, 2-ге місце посіла Настя Циганюк, а 3-тє – Валерія Ковальчук. У змаганні хлопців до 12 років кращим був Максим Завадський, 2-ге місце в Мар’яна Мякотіна, а 3-тє – в Максима Юрмана.

Серед дівчат до 12 років перемогла Маргарита Василюк. Одразу троє учасниць набрали порівну очок. Завдяки кращим показникам у різниці геймів 2-ге місце посіла Анастасія Невенгловська, 3-тє – Влада Паранюк, а четвертою стала 9-річна Кіра Дякіна.