17.11.2017

ДОБРА ШАНА – ПРОДОВЖЕННЯ СПРАВИ

Бокс Солопчука9-12 листопада відбувся перший Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту, декана ФФК (2002-2016) Миколи Солопчука, який зібрав у Кам’янці півтори сотні спортсменів. У змаганнях взяли участь 27 команд та 150 спортсменів із 10 областей України.

Вихованці відділення боксу ДЮСШ-2 також посіли призові місця. 1-ше місце вибороли Владислав Коваль (в/к 28 кг), Богдан Пипа (в/к 28 кг), Герман Бондарчук (в/к 32 кг), Андрій Бугера (в/к 36 кг), Тимофій Баланюк (в/к 42 кг), Роман Тимчук (в/к 44 кг), Остап Рибак (в/к 56 кг), Стас Городецький (в/к 35,5 кг), Сева Мартиросян (в/к 38,5 кг), Захар Тихун (в/к 40 кг), Гліб Горбатюк (в/к 43 кг), Віктор Бойко (в/к 50 кг), Сабіна Новосад (в/к 54 кг), Діана Дориба (в/к 69 кг), Олексій Козелок (в/к 56 кг), Роман Мозольов (в/к 64 кг) та Артур Ковальський (в/к 40 кг). Друге місце здобули Святослав Романов (в/к 34 кг), Владислав Дутко (в/к 65 кг), Віктор Гораш (в/к 66 кг) та Олександр Соломешніков (в/к 56 кг). Третє місце посіли Даниїл Кириленко (в/к 34 кг), Дмитро Ткачук (в/к 44 кг), Ілля Шимко (в/к 41,5 кг) та Іван Бубельний (в/к 43 кг).

Нагороджували переможців почесні гості змагань – дружина Миколи Солопчука Наталя Йосипівна, його сини Дмитро й Максим, начальник управління освіти і науки Світлана Старченко, декан ФФК Іван Стасюк, ректор К-ПНУ Сергій Копилов, президент міськрайонної ФБ Сергій Кротік; Василь Процюк, Степан Павловський, директор ДЮСШ-2 Василь Пасенко, депутат міськради Володимир Костинюк і Леонід Гурман (К-ПНУ).

Переможців та призерів змагань підготували тренери відділення боксу Володимир Приходько (визнаний кращим тренером турніру), Олександр Скавронський, Олег Люлько, Віктор Архіпов, Іван Матвійчук та Дмитро Невенгловський.

Теги: Всеукраїнський турнір з боксу, пам’яті Миколи Солопчука

Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!