06.10.2017

ДО ЗОЛОТА – БРОНЗА

Лег Атлетика17 вересня у Львові пройшов чемпіонат України з легкої атлетики «Львівська 10-ка». Кам’янчанка, студентка індустріально коледжу, вихованка тренера К-ПНУ Василя Ліщука Тетяна Палінкаш, показавши результат 38.08, стала кращою серед юніорок, а в змаганні молоді (до 24 р.) Тетяна здобула національну бронзу.

Переміг серед молоді ще один вихованець Ліщука – студент К-ПНУ Віталій Капітанець (30.30), а серед дорослих цей результат вивів його на 5-те місце.

24 вересня в Чернівцях пройшло Всеукраїнське змагання – забіг на 1 милю (1 609 м). Тут серед юніорок перемогла Тетяна Палінкаш (5.49,06), а серед дорослих вона стала 3-ою. На цій же дистанції також переміг серед молоді Капітанець, ставши серед дорослих 5-м (4.53,69).