16.09.2016

ДО СРІБЛА БРОНЗА

Лег. Атлетика5-7 вересня в Кам’янці пройшов чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків, дівчат та молоді. Наше місто представляли переважно вихованці ДЮСШ-1.

Тетяна Палінкаш перемогла на дистанціях 1500 та 3000 м. Ірина Шершал була кращою на дистанції 800 м та посіла 2-ге місце на відстані 1500 м. Кристіна Антонівська перемогла на дистанції 400 м та стала 2-ю на дистанції 200 м. Марія Черневич перемогла на 200 м та стала 2-ю на дистанції 400 м. Олександра Снігур стала чемпіонкою в метанні диска та показала 2-ий результат у штовханні ядра. Олег Дмитришин переміг на 400 м, а Владислав Казимірко - в штовханні ядра.

Два срібла в активі Богдана Фетісова – в метанні диска та штовханні ядра. 2-ге місце в активі Антона Стеценка в ходьбі на 3000 м. Команда кам’янецьких дівчат у складі Олександри Чернухи, Олександри Базюк, Марії Черневич та Кристіни Антонівської здобули срібло в естафеті 4х100 м.

Одразу декілька кам’янчан посіли ІІІ місце: Дарія Лісова у штовханні ядра, Вікторія Боднар та Владислав Токарчук у потрійному стрибку, Артем Гелетюк у метанні диска, Олександра Ралюк та Андрій Шарабуряк на дистанції 3000 м.

У командному заліку ДЮСШ-1 посіла ІІІ місце, набравши 300 очок, а районна ДЮСШ – 8-ме (95). Перші два місця тут в активі хмельничан та старокостянтинівців.

У змаганні міст Кам’янець посів 2-ге місце (541,5), пропустивши вперед лише хмельничан (566), а 3-тя сходинка в команди Старокостянтинова (504). У суперечці районів Кам’янеччина стала 4-ою, пропустивши вперед команди Старосинявського (198), Дунаєвецького (158) та Полонського (130) районів.

Готували наших спортсменів до змагань тренери Олег та Юлія Вергуші, Василь Ліщук, Михайло Моспан та Володимир Кузьмінський і Микола Дубчак.