Перейти на мобільну версію сайту


05.01.2018

ДО ГЕРОЇВ ЧЕРЕЗ СПОРТ

Лег. АтлетикаНовим, а саме спортивним акордом розширили арсенал Новорічних святкувань учасники чотирьох легкоатлетичних забігів, що пройшли в перший день Нового року на Центральному міському стадіоні. Дійство, організоване ВО «Свобода», було присвячене 109-річниці з Дня народження в’язня польського концтабору «Святий Хрест» (біля Познані) та німецько-нацистського концтабору Заксенхаузен, голови Організації Українських Націоналістів Степана Бандери.

Перший забіг на 400 метрів мав швидше символічне значення і в ньому брали участь майже всі декілька десятків присутніх. Наступний забіг на 100 м вже мав чіткий змагальний характер. У ньому переміг Стас Сулятицький (Національний корпус), Самір Шагуб став другим, а 3-тє місце посіла Христина Антонівська. 

У забігу на 1200 м кращим був Дмитро Бойко (лаборант ФФК К-ПНУ), 3-тє місце виборов вчитель географії з Великої Слобідки, новообраний депутат Слобідсько-Кульчиєвецької ОТГ Ігор Ільницький, а 2-ге місце і тут виборов Самір Шагуб. І нарешті в останньому забігу на 60 м взяли участь діти.

Завершився захід колективним виконанням державного славеня «Ще на вмерла України...»


Теги: легка атлетика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

ТОВ  "Проттех" пропонує виготовлення мобільних швидкозбірних конструкцій на каркасній металевій основі. Мало того, що це найдешевший спосіб зведення об'ємних приміщень (до 2000 кв. м), це ще і можливість значно економити на електроенергії.
Ми пропонуємо:
Виготовлення конструкцій з металу:
    • Швидко збірні конструкції різноманітного призначення (ангари, склади, автомийки, СТО)      
    •...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.