09.12.2016

ДІЙШЛО ДО ПРОТЕСТУ

БаскетболУ суботу та неділю пройшли матчі 4-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській першій лізі. У підгрупі «Південь-Прикарпаття» кам’янецький клуб «ДіДіБао» грав на виїзді в Івано-Франківську проти БК «ВАМ-Буд».

Перший матч для наших спочатку складався добре. На велику перерву після 2-чверті команди пішли за переваги кам’янчан у 16 очок. Але в 3-4 чвертях перебіг подій на полі змінився. Наші гравці розповідають про відверто некваліфіковане суддівство на користь господарів поля. Також зізнаються, що й у грі команди пішли «збої» із точністю, зокрема в 3-очкових кидках. Як наслідок, «ВАМ-Буд» у 3-чверті зрівняв рахунок, а завершив гру з перевагою в 3 очки – 67:64.

Наступного дня, в неділю, ситуація повторилася. Сталося навіть так, що гравець «ВАМ-Буда» вдарив суддю. Наші вели відчайдушну боротьбу за перемогу й основний час матчу закінчився нічиєю – 76:76. Але овертайм був за господарями поля - 84:82. Як повідомили нам у БК «ДіДіБао», наша команда подала офіційний протест на суддівство у цих двох матчах.

БК «Ужгород-УЖНУ» - БК «Черніці-Буковина-Starlife» перенесено.
БК «Ірбіс- Чернівці» - БК «Калуш-ПНУ» 52-73 і 36-91.