31.03.2017

«ДІДІБАО» ВИХОДИТЬ У ПІВФІНАЛ

Баскетбол УКР велика«ДіДіБао» Кам’янець – «Чернівці-Буковина-Starlife» - 95:87 та 77:70
«ДіДіБао»:
Неволін (1-а гра 5 очок та 7 очок 2-а), Бойко (2; 2), Шашков (18; 21), Харлампович (13; 9), Конєв (27; 12), Гетьманенко, Головинський (6; 2), Мацьків (12; 5), Стаднік (0;1), Чорнобай, Коломієць (12; 16), Головатюк (0; 2)
«Буковина-Starlife»:
Коржан, Манжелій, Ісар, Тодосієнко, Овсієнко, Федоряк, Вівчарик, Маслюченко, Федчук, Полежаєв.

Двома цікавими баскетбольними матчами в Українській Першій лізі позначилися минулі вихідні в спортивному житті Кам’янця. Кам’янецьке «ДіДіБао» приймало «Чернівці-Буковину-Starlife».

У суботньому матчі наші захопили ініціативу, повели в рахунку й виграли 1-шу чверть - 26:19. У 2-ій чверті наші частіше помилялися в передачах і чернівчани поновила рівновагу, закінчивши чверть із рахунком 45:45. Натомість, 3-тю чверть наші розпочали з 3-очок, зароблених Олександром Шашковим. Хай гості й зрівняли рахунок – 50:50, але кам’янчани нарощували свою перевагу – 57:52, 65:57 і завершили цю чверть, ведучи в рахунку 71:63. Останню чверть «ДіДіБао» розпочав із 2-очкового кидка Євгена Харламповича. У середині чверті 3-очковий кидок від Юрія Головинського поновив перевагу кам’янчан у 8 очок – 77:69. Але згодом гості скоротили своє відставання до 3-ох очок – 77:74, а потім (за 2:50 до завершення гри) - до 84:81. Тренер «ДідіБао» Микола Полюляк взяв тайм-аут, після якого наші знову пішли у відрив – 88:81, 90:83, завершивши матч із переможним рахунком 95:87. Найрезультативнішими в «ДіДіБао» були Анатолій Конєв – 27, О.Шашков – 18, Євген Харлампович – 13 та Андрій Мацьків і Максим Коломієць – по 12 очок.

Недільний матч кам’янчани вели більш упевнено, вигравши 1-шу чверть – 23:15 і пішовши на велику перерву з перевагою у 12 очок – 46:34. У наступній чверті наші зберегли безпечну перевагу – 60:50. В останній чверті за півтори хвилини «ДіДіБао» вже вело в рахунку в 15 очок – 65:50. Буковинці взялися відігруватися, але максимальне, чого їм вдалося – дещо скоротити відставання до фінальних 77:70 на користь кам’янчан. Найбільше очок у скарбницю «ДіДіБао» принесли Шашков – 21, Коломієць – 16, Конєв – 12 та Харлампович – 9 очок.

Це вже 5-та перемога «ДіДіБао» підряд. Як зазначив граючий президент клубу Андрій Бойко, команда фактично гарантувала собі вихід у півфінал. Залишилося лише з’ясувати, з якого місця. Цими матчами «ДіДіБао» завершив груповий етап і тепер чекає на суперників у півфінальних групах.

«Калуш-ПНУ» - «Ужгород-УЖНУ» - 90:80 і 85:60