15.04.2016

«ДІДІБАО» ВИХОДИТЬ У ФІНАЛ

8-10 квітня у спортзалі ДЮСШ-1 пройшов півфінальний турнір чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі, групи «Захід». Чотири команди боролися за вихід до фінального турніру.

У поєдинку 1-туру івано-франківський «ВАМ БУД» переконливо переграв «Львів-УАД» - 79:51. Кам’янецький клуб «ДіДіБао» зустрічався із сарненським «Маяком». Наші одразу повели в рахунку - 5:0, 8:5, 17:8 і завершили 1-чверть за своєї переваги – 20:10. Протягом 2-чверті перемога кам’янчан зменшилася до 28:27.

У баскетболі кажуть: «Гру виграє той, хто виграє 3-чверть». Саме її наші закінчили з перевагою в 15 очок – 46:39. У завершальній 4-чверті «ДіДіБао» зберегло контроль над грою і заслужено перемогло - 72:61. Але в цьому матчі важку травму отримав Юрій Головинський.

У наступному 2-турі «Львів-УАД» переміг команду Сарн - 73:58. Натомість, кам’янчани зійшлися в двобої з івано-франківцями. Наші вели в рахунку 34:31 після 2-їо чверті та 53:47 – після 3-ої. Але, на жаль, у середині останньої чверті прикарпатці зрівняли рахунок 60:60 за 3,50 с до кінця матчу, а згодом вийшли вперед і перемогли - 76:68. Тож після двох турів фактично стало відомим ім’я першого фіналіста – «ВАМ БУД», який виграв два матчі, та ім’я невдахи – «Маяк», Сарни, який обидва поєдинки програв.

Гра завершального 3-туру - «ДіДіБао» – «Львів-УАД» – мала назвати ім’я другого фіналіста з кам’янецької підгрупи. Перша чверть була за нашими – 23:21, а на велику перерву команди пішли за переваги кам’янчан - 37:33. Важка 3-тя чверть також закінчилася незначною перевагою кам’янчан - 58:56. У 4-ій чверті наші помітно краще заграли в обороні, а головне – під чужим щитом. «ДіДіБао» нарощувало свою перевагу – 65:59, 77:62, 82:64 і під скандування трибун «Мо-лод-ці!» переможно завершили матч – 86:67. Перемога - і з 2-го місця «ДіДіБао» виходить до фінального групового турніру.

Як сказав нам після гри Дмитро Неволін, команда після великої перерви дещо втратили ігрові кондиції і протягом 3-чверті виглядала трохи гірше, але згодом повернулася в ігровий тонус і в 4-чверті зробила вирішальний крок до перемоги.

Серед найбільш результативних гравців «ДіДіБао» відзначимо Дмитра Неволіна (19 очок у матчі проти «ВАМБУда» та 32 - проти «Львова»), Анатолія Конєва (23 очки проти Сарн та 14 - проти Львова), Сергія Примака (25 очок - проти Сарн). Якщо діями команди керував граючий тренер команди Андрій Бойко, то функції «диспетчера» успішно виконував Дмитро Неволін. Також залізо перемоги кували Ярослав Боднар, Андрій Мацків, Євген Харлампович, Олексій Немикін, Віталій Жорняк, Юрій Головинський та Антон Бродзянський.