13.04.2018

«ДІДІБАО» ВИХОДИТЬ У ЧВЕРТЬФІНАЛ

Баскетбол УПЛБК «Чернігів» – БК «ДіДіБао» Кам’янець – 60:84. «Чернігів»: Хоменко 8, Солодовніков 6, Овчаренко 9, Квач, Рушаков 11, Тищенко, Сокирко 6, Луговський 4, Ятченко 4, Заворотний 5, Осипенко 7. Тренер Олександр Хоменко. «ДіДіБао»: Полюляк 18, Кушманцев 24, Бойко, Забєлін 13, Калиніченко 13, Коломієць 11, Головинський 3, Станішевський 2. Тренер Микола Полюляк, президент Андрій Бойко.

У п’ятницю, 6 квітня, БК «ДіДіБао» (Кам’янець) грав свою другу гру 1/8 фіналу плей-офф в Українській Першій лізі проти БК «Чернігів». У першому матчі в Кам’янці наші перемогли – 86:65, натомість другий матч проходив у Чернігові. Цього разу в наших не грав Дмитро Неволін, але з’явився Денис Забєлін.

Кам’янчани ще в 1-чверті захопили ініціативу й виграли її в 9 очок – 11:20, а в наступній чверті довели свою перевагу до 22 очок – 22:44.

Після великої перерви БК «Чернігів» намагався стримати атаки кам’янчан, але без великого успіху. Наші завершили її, виграючи 27 очок – 41:68. Лише в останній чверті, коли доля матчу була вже практично вирішена, «ДіДіБао» дещо зменшив свою активність, встановивши при цьому остаточний рахунок – 60:84 на свою користь. Найкращою влучністю в цьому матчі в «ДіДіБао» відзначився Геннадій Кушманцев – 24 очки (див. результативність).

Баскетбол УПЛ-1Після гри тренер «ДіДіБао» Микола Полюляк сказав: «Гра була хороша. Ми добре налаштувалися. На жаль, через травму не грав наш розігруючий Дмитро Неволін. Його на цій позиції заміняли я та Андрій Бойко. Проте з’явився Денис Забєлін, який разом із Максимом Коломійцем добре відіграли на позиції «важкого форварда». У чвертьфіналі ми виходимо на запорізький «Металург». Звичайно, прикро, що до травмованого Євгена Харламповича в Чернігові додався ще й Олег Станішеський. Разом з цим, ми будемо боротися за вихід у півфінал. Тож, запрошуємо кам’янчан підтримати «ДіДіБао» в п’ятницю, о 18:00, у спортзалі ДЮСШ-1». Другий матч – в неділю в Запоріжжі.

Таким чином БК «ДіДіБао», здобувши другу перемогу над «Черніговом», виходить до 1/4 фіналу Української Першої ліги. Його суперник – запорізький «Металург». У поточному чемпіонаті «Металург» посів 2-ге місце в групі-2 Української Першої Ліги, набравши в 20 матчах 37 очок (17 перемог та 3 поразки), а потім двічі переграв «Маріуполь-2» – 123:70 вдома та 66:107 на виїзді. Лідерами команди є Вадим Биков (196 см, 80 кг, 21 рік) – 17,0 очок за гру, Дмитро Сорочан (201 см, 103 кг, 19 років) – 7,6 підбирань за гру та Віталій Тельчаров (184 см, 85 кг, 21 рік) – 7,4 передач за гру. Для порівняння: в «ДіДіБао» є яскраво виражений лідер – Микола Полюляк (192 см, 92 кг, 27 років) – 24,0 очки за гру, 9,4 підбирань та 6,2 передачі за гру.

Баскетбол УПЛ-2Щодо підсумків 1/8 фіналу, то цікаво, що 4-та команда нашої групи – «Калуш-ПНУ» обіграла переможця групи-4 – БК «Житомир», а 2-га й 3-тя команди групи – чернівецький «Старлайф» та «Тернопіль-ТНЕУ» – вибули зі змагань.