27.04.2018

«ДІДІБАО» ПОБОРЕТЬСЯ ЗА БРОНЗУ

БаскетболПісля того, як у баскетбольному чвертьфінальному протистоянні в Українській Першій лізі між кам’янецьким «ДіДіБао» та запорізьким «Металургом» команди обмінялися перемогами, то півфіналіста мав назвати третій матч між цими командами, знову в Кам’янці, 20 квітня.

Наші зуміли захопити ініціативу, й повели в рахунку – 3:0, 7:1, 14:8 і виграли 1-шу чверть – 22:15. У 2-ій чверті тенденція не змінилася й домінування кам’янчан втілилося в рахунок 46:32, за якого команди пішли на велику перерву. Протягом 3-ої чверті наші іноді доводили свою перевагу до близько 20 очок – 57:38, 65:45, закінчивши її з рахунком 74:55. Гостям не залишалося нічого, як відчайдушно піти в останній наступ.

В останній чверті вони скоротили відставання до 76:61, а протягом близько 4-ох хвилин рахунок 76:63 просто «застряг» на місці. Потім за 3:20 до завершення 4-ої чверті запоріжці підібралися в рахунку до наших на 8 очок – 78:70. Та все ж, кам’янчани здійснили свій вирішальний ривок і встановили остаточний результат – 90:77 – перемога «ДіДіБао», яке виходить у півфінал УПЛ, де на них вже чекав «Старий Луцьк».

За цей клуб зараз грає чотири гравці, які ще в минулому сезоні грали за луцький БК «Волинь-Баскет» в Українській Супер-лізі. У минулому сезоні за них же грав і сьогоднішній граючий тренер «ДіДіБао» Микола Полюляк. Він зазначив, що в луцька команда досвідчена і має хорошу передню лінію.

Баскетбол-1Нашим довелося грати проти «Старого Луцька» в неділю, 22 квітня, тобто через 2 дні після чвертьфіналу, а лучани мали тиждень перепочинку. Протягом 1-ої чверті глядачі побачили мабуть найбільш рівну боротьбу команд, які не відпускали суперника в очковий відрив – 2:2, 8:7, 13:13, 15:16, 20:18, закінчивши її 1-очковою перевагою гостей – 20:21. У 2-ій чверті очкова перевага волинян почала плавно зростати – 20:23, 28:32 і завершилася 2-очковою перевагою – 32:34. У 3-ій чверті цю перевагу вони довели до 9 очок – 48:57. Найбільш цікавою видалася остання чверть. Якщо за 2-3 хвилини гості вигравали 6-9 очок, то на останній хвилині за 30 секунд до кінця перевага волинян складала 4 очки – 72:76, за 15 секунд – 74:78, а за 6 секунд – 76:78. Та, на жаль, волиняни, все ж утримали цю 2-очкову перевагу і здобули першу перемогу в цьому півфінальному протистоянні. Для виходу у фінал їм достатньо виграти другий матч в себе вдома.

Після матчу тренер «Старого Луцьку» Володимир Журжій сказав: «Троє наших гравці в минулому сезоні грали в «Волинь-баскеті» у Супер-лізі. Як і ваш граючий тренер Микола Полюляк. Він був лідером команди. Сьогодні була дуже хороша гра. У вашій команді багато знайомих мені облич. Ми знали, що «ДіДіБао» добре грає в себе вдома і що у вас такий специфічний зал. Ми не ставили спочатку конкретних завдань перед командою. Зараз ми хочемо здобути медалі цього чемпіонату».

Поєдинок у Луцьку пішов за схожим сценарієм. Першу чверть в 5 очок виграли волиняни – 24:19, а в другій наші скоротили відставання лише на 1 очко і за рахунку 44:40 команди пішли на велику перерву. У 3-й чверті господарі поля збільшили свою перевагу ще на 4 очки – 69:61. Фінальний ривок кам’янчан дозволив нашим відіграти лише 2 очки. Тож, фінальний рахунок 84:78 вивів до фіналу «Старий Луцьк-Університет». Після матчу президент «ДіДіБао» Андрій Бойко зазначив, що в цьому матчі наших підвела реалізація.
Тепер, 3-го, 5-го, і можливо 8 травня «ДіДіБао» зіграє в матчах за 3-тє місце в УПЛ проти БК «Миколаїв».

«Вінницькі зубри» – «Миколаїв» – 84:66, 83:77.