22.12.2017

«ДІДІБАО» НАГРАЄ РЕЗЕРВИ

Баскетбол УПЛУ суботу-неділю, 16-17 грудня, в матчі 6-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі лідер групи 3 – кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав вдома «Львів-УАД» (Українська академія друкарства). Львів’яни йшли у нижній частині таблиці, адже програли всі свої матчі. У поєдинках із такими командами досить часто переглядають та награють молодий резерв команди. Молодь вже хто півроку, а хто півтора року тренуються з «ДіДіБао».

Перший матч пішов за досить простим сценарієм. Ще в 1-чверті «основа» «ДіДіБао» забезпечила кам’янчанам 22-очкову перевагу, вигравши чверть 36:14. У другій половині цієї чверті на полі з’явився Олександр Головатюк, а приблизно за хвилину до завершення чверті Денис Чорнобай.

Наступні 2-3-чверті вела досвідчена «основа» й досить успішно. На велику перерву команди пішли за рахунку 53:36, а 3-чверть завершилася з рахунком 88:57. Була тут спроба задіяти кам'янецьких дублерів. На моє суб’єктивне враження, вона скоріше розчаровувала, ніж надихала оптимізмом. Але в останній чверті, коли «ДіДіБао» вигравав близько 30 очок, за 4-6 хвилин до завершення гри тренер Микола Полюляк вивів на поле Андрія Бойка та 4-ох молодих кам’янчан, які завершували матч. У цей фрагмент гри молодь себе показала вже значно краще – О.Головатюк та Борис Козак заробили по 2 очки, а Віталій Бродюк – 6 очок.

Тож, при вельми успішній грі основного складу, «ДіДіБао» ще й награвав свою молоду зміну й отримав перемогу – 109:77.

Недільний матч пішов дещо іншим шляхом. Звичайно, 1-чверть «основа» «ДіДіБао» виграла – 33:24. Можливо, це їх розслабило. Крім того, наші пробували декілька не обов’язкових «бліц-трюків», наприклад, довгий пас із центра поля одразу до щита, в розрахунку на закидання в один дотик зверху. Самі львів’яни виглядали вже значно краще, ніж в суботу і на початку 2-чверті вони скоротили відставання до 33:32, а за 6:27 до звершення чверті зрівняли рахунок – 37:37. Наші на останніх секундах 3-чверті вирвали перевагу в рахунку – 56:54.

Проте клас є клас, і в останній чверті «основа» «ДіДіБао» знову заграла на повну потужність та без зайвого експериментаторства, й за переваги в 18-20 очок на полі з’явилися О. Головатюк та В. Бродюк. Остаточний результат – 111:90 на користь «ДіДіБао», й кам’янчани вже на 2 очки випереджають своїх найближчих переслідувачів – «Тернопіль-ТНЕУ» та чернівецький «Старлайф», які в Тернополі обмінялися перемогами.

Наступну пару своїх матчів «ДіДіБао» зіграє 23-24 грудня в Калуші.

«Тернопіль-ТНЕУ» – «Старлайф» Черн. – 101:94; 79:96
«Ужгород-УЖНУ» – «Калуш-ПНУ» – 70:92; 74:76