Перейти на мобільну версію сайту


24.02.2017

ДЕСЯТКА КРАЩИХ

Нарешті і в місті визначилися з кращими спортсменами, підбивши підсумки 2016 року.

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ МІСТА
1. Тетяна Шлопко – мсмк, бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів, чемпіонка Європи серед юніорів з пауерліфтингу (К-ПНУ).
2. Любава Ільчик – мс, переможець етапу Кубка світу, бронзовий призер Кубка світу «Фуджерія Open Cup», переможець командного чемпіонату України серед ДЮСШ з тхеквондо ВТФ (ДЮСШ «Юність»).
3. Влада Нарольська – мс, срібний призер етапу Кубка світу з тхеквондо ВТФ, чемпіонка України, володар Кубка України (ДЮСШ «Юність»).
4. Павло Кондратов - мс, срібний призер Кубка світу, володар Кубка Європи, чемпіон України, володар Кубка України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
5. Олег Маматов – кмс, бронзовий призер Кубка світу «Фуджерія Open Cup» та етапу Кубка світу, чемпіон України з тхеквондо ВТФ (ДЮСШ «Юність»).
6. Жанна Радюк - мс, бронзова призерка Кубка світу, бронзова призерка чемпіонату Європи, володарка Кубка Європи, чемпіонка України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
7. Сабіна Новосад - мс, бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіонка України з боксу (ДЮСШ №2).
8. Роман Головатюк - мсмк, бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіон Кубка Європи та світу, чемпіон України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
9. Тетяна Полінкаш - мс, чемпіонка України з легкої атлетики (індустріальний коледж).
10. Данило Стасюк - кмс, чемпіон України з вільної боротьби (ДЮСШ №2).

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ
1. Аліна Комащук - змс, срібна призерка ХХХІ літніх Олімпійських ігор, чемпіонка Європи, переможниця та призерка етапів Кубка світу з фехтування (К-ПНУ).
2. Сергій Куліш - змс, срібний призер ХХХІ літніх Олімпійських ігор, переможець та призер етапів Кубка світу з кульової стрільби (К-ПНУ).
3. Олександр Пелешенко - мсмк, учасник ХХХІ літніх Олімпійських ігор, чемпіон Європи серед чоловіків з важкої атлетики (К-ПНУ).
4. Ігор Радівілов - змс, учасник ХХХІ літніх Олімпійських ігор, переможець та призер етапів Кубка світу зі спортивної гімнастики (К-ПНУ).
5. Світлана Ярьомко - змс, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор, переможниця та призерка Гран-Прі світу з дзюдо (К-ПНУ).
6. Наталія Лупу - мсмк, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор, чемпіонка та призерка міжнародних змагань з легкої атлетики (К-ПНУ).
7. Марина Бех - мсмк, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор з легкої атлетики (К-ПНУ).
8. Тетяна Кіт - мсмк, срібна призерка чемпіонату Європи серед жінок, чемпіонка Європи серед молоді з вільної боротьби (К-ПНУ).
9. Семен Радулов - мсмк, бронзовий призер чемпіонату Європи серед чоловіків з вільної боротьби (К-ПНУ).
10. Дмитро Омельяненко - мсмк, бронзовий призер чемпіонату Європи серед чоловіків, переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з кульової стрільби (К-ПНУ).

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ЮНІОРІВ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ
1. Оксана Лівач - мсмк, чемпіонка Європи серед юніорів, бронзова призерка чемпіонату світу серед молоді з вільної боротьби (К-ПНУ).
2. Богдан Кириленко - мс, переможець фіналу юнацької ліги Європи з кульової стрільби (К-ПНУ).
3. Артем Лесюк - мс, чемпіон Європи серед молоді з боротьби дзюдо (К-ПНУ).
4. Лілія Горішна - мсмк, срібна призерка чемпіонату Європи серед молоді, бронзова призерка Кубка європейських націй з вільної боротьби (К-ПНУ).
5. Олег Плотницький - мс, срібний призер чемпіонату Європи серед молоді з волейболу (К-ПНУ).
6. Дмитро Вієцький - мс, срібний призер чемпіонату Європи серед молоді з пляжного волейболу (К-ПНУ).
7. Олексій Бабенко - мс, срібний призер Кубка Європи серед юніорів з дзюдо (К-ПНУ).
8. В’ячеслав Гаврилюк - мс, бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді з боксу (К-ПНУ).
9. Олена Коханенко - мс, бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді з важкої атлетики (К-ПНУ).
10. Олександр Головатюк - бронзовий призер чемпіонату України з баскетболу серед команд І ліги (ДЮСШ №1).

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ДЮСШ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ
1. Давид Нестеров - мс, бронзовий призер чемпіонату Європи з тхеквондо (ДЮСШ «Юність»).
2. Віктор Бойко – чемпіон України з боксу (ДЮСШ №2).
3. Анна Ковальчук - кмс, чемпіонка України з тхеквондо (ДЮСШ «Юність»).
4. Даніїл Баблонюк – І розряд, чемпіон України серед ДЮСШ з тхеквондо (ДЮСШ «Юність»).
5. Максим Мокринчук - кмс, чемпіон України серед ДЮСШ з тхеквондо (ДЮСШ «Юність»).
6. Владислав Ванат - І розряд, срібний призер чемпіонату України ДЮФЛ V14 (ДЮСШ №2).
7. Назар Шимко - І юн. розряд, срібний призер чемпіонату України з боксу (ДЮСШ №2).
8. Кристина Антонівська – бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетики (ДЮСШ №1).
9. Наталя Стецюк - кмс, бронзова призерка чемпіонату України з вільної боротьби (ДЮСШ №2).
10. Марія Черневич - бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетики (ДЮСШ №1).

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ
1. Юляна Кляпка - мс, переможниця Кубка світу з боротьби самбо (К-ПНУ).
2. Сергій Бойчунь - мс, переможець Кубка світу, чемпіон Європи з Годзю-рю карате (К-ПНУ).
3. Олександр Марчук - мс, срібний призер чемпіонату світу з Комбат Дзю-Дзюцу (К-ПНУ).
4. Юлія Храмова - мс, чемпіонка світу серед студентів з боротьби самбо (К-ПНУ).
5. Олег Аксамітний - мс, переможець міжнародного турніру зі стрибків на батуті (К-ПНУ).
6. Олексій Жижанов - мс, срібний призер чемпіонату Європи з боротьби Кураш (К-ПНУ).
7. Мирослав Гремячев - мс, бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьби Кураш (К-ПНУ).
8. Анна Горгулько - мсмк, чемпіонка України серед молоді та клубного чемпіонату України з тхеквондо (ДЮСШ «Юність»).
9. Владислав Гандзюк - кмс, чемпіон України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
10. Кристина Щербань - мсмк, срібна призерка чемпіонату України серед молоді, чемпіонка України серед клубів з тхеквондо (ДЮСШ «Юність»).

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ-ЮНІОРІВ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ
1. Ганна Гончар - мсмк, чемпіонка світу серед юніорів, срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів з пауерліфтингу (К-ПНУ).
2. Максим Валіков - мс, чемпіон України зі стрибків на батуті (К-ПНУ).
3. Дмитро Науменко - мс, чемпіон України та володар Кубка України зі спортивної акробатики (К-ПНУ).
4. Ірина Назімова - мс, чемпіонка України зі спортивної акробатики (К-ПНУ).
5. Руслан Повар - кмс, чемпіон України з пауерліфтингу (К-ПНУ).
6. Анастасія Самойлович - чемпіонка України з модельного фітнесу (СК «Атлант»).
7. Ірина Слободян - ІІ розряд, чемпіонка України з боротьби Кураш (ДЮСШ №2).
8. Сергій Сьомик - кмс, чемпіон України з боротьби Кураш (ДЮСШ №2).
9. Антоніна Осецька - кмс, чемпіонка України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
10. Максим Панчук – II розряд, чемпіон України з боротьби Кураш.

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ДЮСШ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ
1. Андрій Гринчук - кмс, чемпіон України з бойового самбо, панкратіону та бразильського джиу джитсу (СК «Еврика»).
2. Ілля Дзісяк – чемпіон України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
3. Денис Кушнір – чемпіон України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
4. Олександр Довгалюк - кмс, чемпіон України з шахів (ШШК «Гросмейстер»).
5. Влад Ліпатов - кмс, срібний призер чемпіонату України та володар Кубка України з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
6. Ярослав Дзісяк - кмс, срібний призер чемпіонату України серед юнаків та юніорів з кікбоксингу (ДЮСШ №2).
7. Софія Чесноковська - чемпіонка України зі скелелазіння, болдерінг (ДЮСШ №2).
8. Ілля Івасишен – срібний призер чемпіонату України з боротьби Кураш (ДЮСШ №2).
9. Олександр Давидов - кмс, срібний призер чемпіонату України з бойового самбо (СК «Еврика»).
10. Назарій Підгурний – срібний призер чемпіонату України зі скелелазіння, болдерінг, срібний призер етапу Всеукраїнських юнацьких змагань зі скелелазіння (ДЮСШ №2).

10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ «ІНВАСПОРТ»
1. Віталій Трушев - змс, Паралімпійський чемпіон з футболу серед спортсменів ДЦП.
2. Леся Чорна - мс, чемпіонка України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП (К-ПНУ).
3. Петро Тисленко - чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору (К-ПНУ).
4. Максим Оліх - чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів ДЦП (К-ПНУ).
5. Дмитро Шварчевський - срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху (ПЕТ).
6. Віктор Ковальчук - срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів ДЦП.
7. Іван Матковський – срібний призер чемпіонату України з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху (ПЕТ).
8. Андрій Собан – переможець Всеукраїнських змагань Спартакіади «Повір у себе» з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху (БНРЦ).
9. Олексій Сідорук – переможець Всеукраїнських змагань спартакіади «Повір у себе» з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху (БНРЦ).
10. Олександр Небельський – ІV місце чемпіонату України з настільного тенісу серед спортсменів ДЦП.

10 КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ
1. Василь Ліщук - заслужений тренер України з легкої атлетики, доцент кафедри легкої атлетики з методикою викладання К-ПНУ.
2. Вадим Воронецький - заслужений тренер України з пауерліфтингу, викладач кафедри фізичного виховання К-ПНУ.
3. Олег Вергуш - тренер з легкої атлетики, викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання К-ПНУ.
4. Андрій Бойко – тренер з баскетболу БК «ДіДіБао».
5. Навазір Кучумов – тренер національної категорії з бодібілдингу.
6. Сергій Брюхно – тренер з бойового самбо.
7. Сергій Чайка – тренер з тхеквондо ДЮСШ «Юність».
8. Олег Люлько – тренер з боксу ДЮСШ №2.
9. Анатолій Лабатюк – тренер з кікбоксингу ДЮСШ №2.
10. Дмитро Пасенко – тренер з вільної боротьби ДЮСШ №2.

10 КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ ДЮСШ
1. Тетяна Полінська – тренер з боротьби дзюдо ДЮСШ №2.
2. Володимир Кузмінський – тренер з легкої атлетики ДЮСШ №1.
3. Кім Мітельман – тренер з баскетболу ДЮСШ №1.
4. Олександр Скавронський - тренер з боксу ДЮСШ №2.
5. Єлизавета Гордєєва – тренер з баскетболу ДЮСШ №1.
6. Сергій Мещишин - тренер з кікбоксингу ДЮСШ №2.
7. Надія Веремеєнко - тренер з художньої гімнастики ДЮСШ №1.
8. Володимир Приходько – тренер з боксу ДЮСШ №2.
9. Олексій Захарчук – тренер зі стрибків на батуті ДЮСШ №1.
10. Дмитро Гринчук – тренер з тхеквондо ДЮСШ «Юність».

КРАЩІ ВЕТЕРАНИ СПОРТУ
1. Валентина Гордєєва – срібний призер чемпіонату Європи з баскетболу.
2. Ернст Родічев – чемпіон України з настільного тенісу.
3. Олександр Ткачук – чемпіон України з легкої атлетики.
4. Михайло Моспан – чемпіон України з легкої атлетики.
5. Леонід Щербина – чемпіон України з легкої атлетики.
6. Валентин Ліпіч – чемпіон України з легкої атлетики.
7. Олена Поблічко – чемпіонка України з легкої атлетики.
8. Євген Слабунов – срібний призер чемпіонату України з футзалу.
9. Станіслав Кшемінський - срібний призер чемпіонату України з футзалу.
10. Євгенія Янкун – срібна призерка чемпіонату України з легкої атлетики.

КРАЩІ ОРГАНІЗАТОРИ СПОРТИВНО-МАСОВОЇ РОБОТИ
1. Сергій Покотильський – голова методоб’єднання викладачів фізкультури ВНЗ І-ІІ р.а.
2. Юрій Нестеровський – тренер з бойового самбо ДЮСШ №2.
3. Володимир Костинюк – тренер з вільної боротьби ДЮСШ №2.
4. Леонід Гурман – завідувач кафедри легкої атлетики К-ПНУ.
5. Анатолій Дубовий – тренер ШШК «Гросмейстер».
6. Віктор Фельвашніков – тренер з тхеквондо ДЮСШ «Юність».

СПОНСОРИ ТА МЕЦЕНАТИ ЗМАГАНЬ
1. Олександр Конюшенко – директор «Рокол ЛТД».
2. Микола Сосула – директор підприємства «Гермес С».
3. Андрій Бойко – підприємець.
4. Юрій Самборський – підприємець.
5. Сергій Самсонюк – підприємець.
6. Михайло Прокопов – директор фірми «Октава».

КРАЩІ ЗБІРНІ КОМАНДИ
1. Чоловіча баскетбольна команда «ДіДіБао».
2. Чоловіча футзальна команд «Фортеця-К-ПНУ».
3. Чоловіча ветеранська футзальна команда «Фортеця».
4. Мотобольна команда «Поділля».
5. Збірна команда з футболу «Інваспорт».
6. Чоловіча ветеранська футбольна команда «Фортеця».

Теги: кращі спортсмени міста

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.