30.04.2015

ДЕБЮТ І ОДРАЗУ ЗОЛОТО!

24-26 квітня в м.Нетішин пройшов Міжобласний турнір з боксу серед юнаків та дівчат 1999-2006 р.н., присвячений воїнам АТО.

Участь у змаганнях взяли боксери з Волинської, Житомирської, Львівської, Рівненської, Міжобласний турнір з боксуТернопільської та Хмельницької областей, всього близько 150 спортсменів. Кам’янець-Подільський представляли боксери СК «Епіцентр».

У своїх вагових категорях Максим Прокопчук (в/к - 41,5 кг) та Олександр Кравченко (в/к - 63 кг) зайняли І місце, а Тарас Максименко (в/к - 34 кг) - ІІ місце.

Максим Прокопчук у першому бою з рахунком 3:0 переміг боксера з м.Львів, а в двох наступних технічним нокаутом здолав представника із Володимир-Волинського, а у фіналі - львів’янина.
У цих змаганнях дебютував Олександр Кравченко. Він також здобув дві перемоги технічним нокаутом, поборовши боксерів з м.Варварівка та м.Нетішин.

До змагань юних боксерів підготував тренер Анатолій Максименко. Тренер та спортсмени щиро вдячні батькам за фінансову підтримку, а за допомогу з транспортом - батькові Максима Володимиру Прокопчуку.

ЗІ СПАРТАКАІДИ З МЕДАЛЯМИ

24-25 квітня пройшла спартакіада Хмельницької області серед ДЮСШ системи освіти з боксу серед учнів 1999-2001 р.н. У змаганнях взяли участь команди з Хмельницького ОЦФВУМ, Деражні, Городка, Ярмолинець,  Шепетівки та Кам’янця-Подільського.

Перемогу у своїх вагових категоріях здобули Олександр Ярошенко, Назар Гуцуляк та Олег Боднарчук. Срібними призерами стали Роман Скарбенчук, Артем Морочковський та Ярослав Волос, а бронзу вибороли Данило Ніколаєв і Артур Стремінський.

До змагань спортсменів готували тренери Володимир Приходько, Олег Люлько, Віктор Архіпов та Олександр Скавронський. Тренери та спортсмени дякують спонсорам змагань, директору «ПАКТ» Олені Кшановській, презеденту федерації боксу Валерію Слободяну, ПП Володимиру Панчуку.