07.09.2018

ДАЛИ БІЙ ЛІДЕРУ

Футбол АТОУ неділю, 2 вересня, в матчі чемпіонату України з футболу серед учасників АТО кам’янецька «Фортеця-АТО» приймала вдома лідера групи «Центр» – «Ягуар» з Калинівки, Вінницької області.

Два тайми, які побачили глядачі, видалися доволі різними. Якщо у 1-таймі було забито лише 2 м’ячі, то в 2-му – 5 м’ячів. Спочатку команди обмінялися гострими атаками, гості вдарили ледве вище воріт, а наші не зуміли вразити ворота, залишені на мить воротарем «Ягуара». Та все ж лідер на 9-хвилині відкрив рахунок. Пройшла атака лівим флангом, далі пас у центр – і гравець «Ягуара» вразив ворота «Фортеці-АТО». Наші відповіли гострим випадом Віктора Васаги, але суперники все ж не дали йому вдарити по воротах. Перед перервою «Ягуар» розіграв швидку атаку і подвоїв свою перевагу – 0:2.

Тільки почався 2-тайм, як лідери довели свою перевагу до 0:4. Здавалося би, все ясно. Та на 40-хвилині кам’янчанин В.Васага пройшов лівим флангом, прострілив перед ворота, і Павло Вовк відіграв перший м’яч – 1:4. Через 7 хвилин В.Васага пробив по воротах гостей, воротар відбив м’яч, але першим на добиванні був все той же П.Вовк, який скоротив розрив у рахунку до 2 м’ячів – 2:4. За 4 хвилини до завершення матчу «Фортеця-АТО» подала кутовий зліва, м’яч зрештою відскочив до Максима Яблонського, і він ударом з метрів 10-12 скоротив перевагу лідера до 1 м’яча – 3:4.

Футбол АТО-1тНа жаль, на більше нашим не вистачило часу. Тож, мінімальна перемога лідера «Ягуара-НГУ» – 3:4, і він зберігає лідерську позицію в турнірній таблиці. Цікаво, що до цього матчу «Ягуар» пропустив за весь чемпіонат 5 м’ячів за 13 матчів, а в Кам’янці – 3 м’ячі протягом 1 матчу. Наступний свій матч «Фортеця-АТО» повинна зіграти в Гайсині проти тамтешнього «Імпульсу-ЗСУ» 8 або 9 вересня.

15-тур, 1-2 вересня
«Фортеця» Кам’янець – «Ягуар» Калинівка – 3:4.
«Імпульс-ЗСУ» Гайсин – «Поділля-АТО» Хмельн. – 0:1.
«Граніт-АТО» Тальне – «Умань-АТО» – 0:1.