20.02.2015

ЧИЯ РУКА СИЛЬНІША

Про що мріє козак? Про мирне небо над головою, про рідну землю під ногами, про кохання...

14 лютого в кафе «Мрія козака» відбувся відкритий чемпіонат міста з армспорту, в якому взяли участь спортсмени з Хмельницького, Чернівців та Кам’янця-Подільського. На відкриті змаганьармспорт.jpg учасників привітали директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема та завідувач відділу молоді та спорту Степан Павловський.

Учасники змагалися в чотирьох вагових та абсолютній категоріях. У ваговій категорії 75 кг перемогу здобув кам’янчанин Любомир Москалюк. Друге та третє місця розділили Віталій Карпець та Дмитро Гироль відповідно. Переможцем у ваговій категорії 80 кг став чернівчанин Володимир Кифяк. ІІ місце дісталось Олегу Омельчуку, ІІІ - Станіславу Пиху.

Чемпіоном-переможцем у ваговій категорії до 90 кг став Богдан Довгань з нашого міста, який переміг Владислава Кифяка (ІІ місце) та Любомира Москалюка (ІІІ місце). У категорії понад 90 кг перемогу святкував чернівчанин Олександр Невзвещук, ІІ місце дісталося Вадиму Ленькову, ІІІ - Євген Сидоруку.

Цікавою була боротьба в абсолютній категорії, де перемогу здобув наш земляк Євген Сидорук. Йому поступилися Сергій Дагалов (ІІ місце) та Дмитро Ловкий (ІІІ місце).
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та вимпелами. Упродовж чемпіонату для піднесення спортивного духу виступали учасники художньої самодіяльності та група 7Bit.

Президент Федерації армспорту міста Ігор Абрамович та відділ молоді та спорту департаменту гуманітарної політики вдячні за допомогу в організації та проведенні змагань кафе «Мрія козака» (директор Людмила Борковська), дирекції міського Будинку культури (директор Микола Нечай), державному музею-заповіднику (директор Віктор Травінський) та підприємству «Поділбудсервіс» (директор Андрій Мастикаш).