10.02.2017

ЧИ СТАНЕ 1-ТУР ВИРІШАЛЬНИМ?

м-Футбол містоУ суботу, 4 лютого, стартував новий Відкритий чемпіонат міста з міні-футболу (футзалу). На старт вийшло 12 кам’янецьких команд.

Уже в першому турі, мабуть, найбільше глядачів зібрав матч срібного та бронзового призерів минулорічного чемпіонату – «Фортеці-1 КПНУ» та «Атланти». За відсутності в цьогорічній першості минулорічного чемпіона «Октави» саме ця гра мала всі шанси стати однією з головних у боротьбі за медалі.

Гру активніше почали студенти, і на 6-хвилині Владислав Тимощук відкрив рахунок. На 10-хвилині атлантівці кидають вперед Олксандра Зайця і той відновлює рівновагу - 1:1. Але через 3 хвилини Тимощук у падінні замикає пас Володимира Муляра, а на 18-хвилині воротар «Фортеці» Сергій Чорнобай підключається до атаки й сильним низовим ударом забиває третій м’яч – 3:1. На останній хвилині 1-тайму атлантівець Андрій Шибко влучає у ліву штангу «Фортеці», й команди йдуть на перерву.

Тільки-но розпочався 2-тайм, як спочатку Владислав Полторацький, а потім Тимощук доводять перевагу «Фортеці-1 КПНУ» до 5:1. На 26-хвилині Чорнобай знову забиває ударом здалеку. На 30-хвилині атлантівець Дмитро Сосновський зі своєї половини поля бив у порожні ворота «Фортеці», але знову штанга. На останній хвилині Олег Зубик відкинув м’яч Муляру, і той забиває сьомий м’яч. Тож, перемога «Фортеці-1 КПНУ» - 7:1, і вже багато хто називає її чемпіоном міста.

Також перший день дав 2 «come-back»-и. Зокрема, «Епіцентр», програючи 5:0 «Довжку», зумів зрівняти рахунок 5:5, а в підсумку виграти - 7:6. Також, програючи 5:2, «Руські фільварки» зуміли переграти «СК-17» із рахунком 8:7. Загалом результати двох перших турів мають такий вигляд:

«Віта-Corda» – «Епіцентр» - 6:4.

Матчі 3-туру пройдуть у п’ятницю, 10 лютого, з 16:00, а 4-5-турів - у суботу та неділю, 11-12 лютого, з 10:00 у НВК-17.